Tekil Mesaj gösterimi

Alt 20-12-2010, 12:15   #1 (permalink)
daywest
 
daywest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Arrow İzometrik egzersizler sayesinde, kaslarını çalıştırmadan kalori yakabilirsin!İzometrik egzersizler sayesinde, kaslarını çalıştırmadan kalori yakabilirsin!

1PLANK WITH GLUTE SOUEEZE

Yere yüzüstü uzanıp dirseklerini yere koy bacaklarını da arkaya doğru uzat. Vücudun başından topuklara kadar düz bir çizgi oluşturmalı. Karın ve kalça kaslarını iyice sıkıp pozisyonu koru.

DİKKAT

Gövde kaslarını iyice sık. Sanki birazdan biri karnına bir yumruk indirecekmiş gibi hayal et.İzometrik egzersizler sayesinde, kaslarını çalıştırmadan kalori yakabilirsin!

2 ISOMETRIC LATERAL RAISE

Her iki eline iki kilogramlık bir dambıl alıp bacaklarını omuz genişliğinde aç. Avuçların iç tarafa doğru bakmalı. Dambılları yavaşça kaldırınca kollar omuzlarla paralel olmalı. Pozisyonu koru.

İzometrik egzersizler sayesinde, kaslarını çalıştırmadan kalori yakabilirsin!

3 T-STABILIZATION

Şınav pozisyonundayken ağırlığını sağ eline verip göğsünü sol tarafa döndür sol kolunu da yukarı kaldır. Bacaklar birbirine bitişik olmalı. Pozisyonu koruyup tekrar başlangıca dön ve hareketi diğer taraftan tekrarla.

DİKKAT

T harfi: Vücudun düz bir çizgi oluştururken kollar omuzlarla paralel olmalı.

İzometrik egzersizler sayesinde, kaslarını çalıştırmadan kalori yakabilirsin!

4 ISEOMETRİC WALL SQUAT

Büyük bir denge topunu sırtın ve duvar arasında sıkıştır. Sandalyeye oturur gibi squat yapmaya başla. Dizlerin 90 derece bükülü olduğunda dur topuklarını yere basıp pozisyonu koru.


daywest isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Teşekkür Edenler:
Я (20-12-2010)