Tekil Mesaj gösterimi

Alt 19-06-2008, 10:32   #1 (permalink)
Bkmlyz
 
Bkmlyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Masum gelinlere uçuk saçlar

Gelinliğin Masumiyetine Uysun Diye Yapılan Sade Saç Modelleri Bu Sene Demode.Gelinliğin ve gelinin güzelliğini daha da ön plana çıkarmak için tasarlanan kişiye özel abartılı saçlar ise yaz düğünleri için ideal. Gelinliğin modeline düğünün mekânına göre şekillenen tasarımlarla gelinler artık daha da göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olacaklar.

Masum gelinlere uçuk saçlar

Bu cümleler ünlülerin vazgeçemediği usta kuaför Kırıktarak Aliye ait. Saç tasarımı konusunda yurtdışındaki tüm etkinliklere ve fuarlara katılarak son trendleri takip eden Kırıktarak Ali gelinbaşları konusunda bir hayli iddialı… Ünlü kuaför son trendlerin daha dikkat çekici daha modern ve sıradanlıktan kurtulmuş olduğunu ve gelinlerin alışılmışın dışında saçlar yaptırdığını söylüyor.

Masum gelinlere uçuk saçlar
Gelinbaşlarının gelinlik ve makyajla da uyumlu olması gerektiğini vurgulayan Kırıktarak Ali güzelliğin bir bütün olması gerektiğini savunuyor.

Masum gelinlere uçuk saçlar
Gelinlerle konuşulup ortak bir paydada buluşularak tasarlanan saçların gelinleri mutlu ettiğine inanan kuaför Gelinin en önemli aksesuarının ne takısı ne makyajıdır esas sır saçların ışıltısındadır diyor.

Masum gelinlere uçuk saçlar

Saç biçiminin kadının tarzını ve karakterini de yansıttığına inana Kırıktarak Ali bir genç kızın hayatının en önemli gününde karakterine ve beğenilerine uygun bir saç yapılmasının altını çiziyor.

Masum gelinlere uçuk saçlar

Saç yapımında önemli bir noktayı daha belirten Kırıktarak ;Bazen gelinler bir model beğenip onu istiyorlar. Fakat her saç her yüz tipine uygun değildir. Bu nedenle gelinle konuşarak yüzüne ve gelinliğine uygun model yapılmalıdır; diyor.

Masum gelinlere uçuk saçlar

Abartılmış uçuk gelinbaşlarını farklı aksesuarlarla da süsleyerek renklendiren Kırıktarak Ali bu modellerinin bazılarını pop müziğin genç ve yetenekli ismi Pınar Önerde denedi.

Masum gelinlere uçuk saçlar

Henüz bekâr olan ama ilerisi için evlilik hayalleri kuran Öner ;Ali Bey;in denediği saçlar bana da çok uçuk geldi ama yine de çok beğendim. Hatta bu duyguyu tamamlamak için gelinlik giyip objektiflerin karşısına geçtim. Umarım Ali Bey ben gerçekten evleneceğim zaman da saçlarımı bu kadar muhteşem yapar dedi.


Bkmlyz isimli Üye şimdilik offline konumundadır