Tekil Mesaj gösterimi

Alt 11-01-2012, 10:13   #1 (permalink)
nimlahza
 
nimlahza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Aslında Giden Erkek Yoktur - Seda DİKER

Gerçek ve unutulmuş dişilik bilgilerini öğrenmeye çalışan kadınların değişim öyküleri...
"Kaybetme korkusu bize ilişkilerimizde hata yaptırır. Erkeği olduğu gibi kabul etmemizi engeller. Kalbimizi ona tam olarak açamayız. Ne kendimizi ne de erkeği gerçek anlamda sevmeyi bilmiyor oluruz. Herhangi bir erkek hayatımıza girdiğinde hemen duygusal boşluklarımızı doyurması için beklentiler oluştururuz. Ve bunları bize vermediği zaman ya ona tutunur ya da terk eder uzaklaşırız. Onu görmediğimiz haber almadığımız zaman acı çeker şüphe duyarız. Güvenemeyiz."
*Gerçek dişi etrafındaki erkeklerde mıknatıs etkisi yaratır! O'nun hayatından hiçbir erkek gidemez. Gitse bile bir süre sonra geri gelir. Ancak burada önemli olan kimin geldiği değil kiminle gerçek ve kalpten bağ kurulabildiğidir.
*Hayatımızdan giden hiç kimsenin olmadığını istediğimiz ve korkmadığımız her an onları kolaylıkla geri getirebileceğimizi derinlere gömdüğümüz bu yeteneğimizin kadim bilgilerini yeniden hatırlayabiliriz. Hatta istersek bize olan manevi ve gönül borçlarını ödettirebiliriz!
*Erkeğinizin sizi duygusal olarak yarım bırakması oluşturduğu beklentileri karşılamaması sözleriyle davranışlarının birbirini tutmaması yüzünden yaşam enerjinizi çalmışsa onu geri alabilirsiniz!
*Gerçek bir dişi gücünü sadece anne rolünden değil sevgili rolünden alır. Gerçek dişi alır vermez. Erkeğinin kendi yöntemleriyle sorunu çözmesine büyümesine izin verir.
*Siz dişi bir kadın olur bilinçaltınızdaki korkuları yenerseniz en cimri erkek size cömert en çapın erkek size sadık olur!
*Ayrılık acısını yok etmek sanıldığı kadar zor değildir! Acı kişinin aşık olduğu insana olan özlemi değildir! Ayırt edilmesi gereken şey özlemini çektiğimiz beklenti ve duygumuzdur.
*Tantra: Cinselliğin 4 boyutu ve 4 seviyede orgazm! G noktası pek çok uzman tarafından hâlâ tartışıladursun kendini keşfedebilen kadınlar artık G noktası orgazmını rahatlıkla yaşayabiliyorlar!


Alıntı.
nimlahza isimli Üye şimdilik offline konumundadır