Tekil Mesaj gösterimi

Alt 10-03-2013, 03:28   #1 (permalink)
elif
 
elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Gelinlik modelinizi seçerken fiziğiniz Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? karakteriniz Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? düğün mekanı dikkate alınarak uygun tarzı belirlemelisiniz.
Gelinlik modeli belirlerken damat adayı ile yan yana durduğunuzdaki fiziki görünüm uyumu dikkate almalısınız.
Gelinlik tarzınızı belirlerken mevsimi de göz önüne alabilirsiniz. Bahar gelinlikleri; cıvıl cıvıl çiçekli Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? ince kumaşlar Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? uçuş uçuş tüller Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? hafif renkli süslemelerden oluşabilir. Yaz gelinlikleri; ince tüllü kumaşlardan Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? çiçek aksesuarlı Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? straplez dekolte gelinlikler tercih edebilir. Sonbahar gelinlikleri daha romantik soft bir hava vermeli Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? dantel ve krem rengi ağırlıklı olabilir. Kış gelinlikleri; kumaş tercihleri saten Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? tafta Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? ziberlin Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? biraz daha ışıltılı ve pırıltılı gelinlik tercih edebilir.
Gelinlik alırken mümkünse katalogdan model seçerek değil üzerinizde deneyip beğenerek karar vermenizde fayda vardır. Yakın çevreden etkilenmek yerine uzman kişiden fikir almak daha doğru tercih yapmanızı sağlar.


İnce ve uzun boylu gelinler kat kat volanlı etekler Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? boydan bütün drapeli ve büstiyerli iki parçalı gelinlik tercih edebilirler.
Orta ve kısa boylu gelinler gelinlikte kabarık olmayan hafif kuyruklu evaze etek modelleri Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? süslemeli motif seçimlerinde küçük ve uzunlamasına tasarımlar seçmeli.
Kilolu büyük beden gelin adaylarının gelinlik modeli kulptan açılımlı parçalı ve evaze etekli olmalı. Kesinlikle belden kabarık gelinlik modellerinden kaçınmalılar. Olabildiğince evaze hatları belli etmeyen hafif dökümlü kumaşlarla hatlar gizlenmeli. Etekler A formda olmalıdır.
Dolgun ve büyük göğüslü olan gelinler için gelinlik modeli straples açık olmamalı Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? dekolte gelinliklerden kaçınmalılar. Süsleme ve aksesuarlarla hafif kruvazelik verilerek göğüsteki belirgin görünümden azaltılmalı.Gelinlik bakmaya ve provalara toparlayıcı sütyenleri ile gitmeliler.
Küçük göğüslü gelinlerin Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? gelinlik modeli ; balenli Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? göğüs cub'ı sütyen kesimli Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? göğüste hafif drape Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? göğüste hafif kabarık aksesuarlar ve büstiyerler tercih edilmeli. Göğsü basan gelinlik modellerinden ve göğüsün küçük olduğunu vurgulayan derin dekoltelerden kaçınmalılar.İhtiyaç duyuyorlarsa gelinlik bakmaya ve provalarına giderken sütyen içine yerleştirilen desteklerden temin edip gitmeliler.
Gelinlik aksesuar seçiminde fiziğe göre seçim yapmak gerekmiyor. Kilolu gelinler de çiçek seçebilir zayıf gelinlerde Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? yalnız dikkat edilmesi gereken husus gelinimizin karakteri ile aksesuarların bütünleşmesi.
Neşeli sempatik karakterdeki gelin adayı cıvıl cıvıl Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? uçuk renklerde çiçekler Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? aksesuarlar Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? kristaller tercih edilebilir.

Klasik bir fiziği olduğunu düşünen gelinimiz dantel ağırlıklı gelinlik seçebilir.
Modern en son trend gelinliği kendine yakın gören gelin adayları Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? aksesuar olarak gelinliklerinde ötriş Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? tüy Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? kelebek Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? değişik tasarımda tokalar ve asimetrik süslemeleri kendi tarzlarına uygun kullanabilirler.
Törenin yapılacağı mekanda gelinlik tarzının belirlenmesin de çok önemli.
Havuz başı Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? kır düğünü Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? bahçe düğünü gelinleri hafif soft gelinlikler Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? çiçekler uçuş uçuş etekler volanlar tercih edebilir.
Balo otel düğünlerinde ışıklar ve gece loşluğunu göz önüne alarak daha ışıltılı daha belirgin çizgileri olan işlemeli dantelli gelinlikler düşünülebilir.
Sade çizgileri olan gelinlikler de bu senenin masum çizgileri arasında. Burada dikkat edilecek en önemli husus gelin başı ve aksesuarlarının çok şık ve tamamlayıcı olması.

Çok düz tek parça hafif işlemeli bir gelinlik tercih ettiyseniz şık uzun bir duvak ve işlemesi ayni konseptte baş aksesuarı mutlaka beraber kullanılmalı anı zamanda canlı doğal cıvıl cıvıl gelin el buketi ile masumiyet tamamlanmalı.
Gelin adaylarına en önemli tavsiyemiz; Hangi gelinlik modelini seçerseniz seçin mutlaka ve mutlaka gelinliğinizi sevmelisiniz bu benim gelinliğim Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? bu benim tarzım demelisiniz.
O zaman en mutlu en kendinden emin en güzel gelin siz olursunuz.
Alıntı


elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır