Tekil Mesaj gösterimi

Alt 26-03-2013, 04:12   #1 (permalink)
ebush
 
ebush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Kış Günlerinde Su Boruları Neden Patlar?

Kış Günlerinde Su Boruları Neden Patlar?-Su Borularının Patlama nedeni Nedir?

Donan suyun hacmi genişleyeceğinden tıpkı şişman bir kimsenin giydiği dar elbiseyi patlatması gibi su da boruyu patlatır Kış Günlerinde Su Boruları Neden Patlar?

Suyun özelliklerinden biri de her sıvı gibi donunca hacminin genişlemesidir Kış Günlerinde Su Boruları Neden Patlar? Bu genişleme yüzünden donan su içinde bulunduğu kabın çeperlerine öyle büyük bir basınç yapar ki kabı patlatabilir Kış Günlerinde Su Boruları Neden Patlar? İşte kışın çok soğuk havalarda su borularında kanalizasyonlarda görülen patlamaların nedeni budur Kış Günlerinde Su Boruları Neden Patlar?

Buharlaşma nedir


Kış günleri su boruları patlıyor bunun nedeni ne olabilir · Kış Günlerinde Boruların Patlama Nedeni · kışın su boruları neden patlar · kışın su boruları niye patlar · soğuk günlerde su borularının patlamasının nedeni · soğuk kış günlerinde borular neden patlar · soğuk kış günlerinde boruların patlamasının nedeni ne olabilir · soguk kış günlerinde boruların patlamasının nedeni nedir · soğuk kış günlerinde neden borular patlar · soğuk kış günlerinde neden su boruları patlar · soğuk kış günlerinde su boruları neden patlar · soğuk kış günlerinde su borularını patlama nedeni nedir · soğuk kış günlerinde su buharı görürüz · soğuk kışın su borularının patlamasının nedeni nedir? · su boruları neden patlar


ebush isimli Üye şimdilik offline konumundadır