Tekil Mesaj gösterimi

Alt 01-04-2013, 12:05   #1 (permalink)
ebush
 
ebush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz?

Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz?

Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz?


Çevremizin güzel ve yaşanılabilir olması beden ve ruh sağlığımızı yakından ilgilendirmektedir Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz? Güzel olmayan bir çevre yaşam standartlarımızı düşürmekle beraber mutsuz olmamamıza da neden olmaktadır Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz?

Güzel ve yaşanılabilir bir çevre için hepimizin sorumlulukları vardır Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz? Bu sorumlulukları yerine getirerek daha güzel çevrede yaşama şansına sahip olabiliriz Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz?

Güzel bir çevre için şunları yapmalıyız Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz?

Çevremizi temiz tutmalıyız Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz?
Çevremizi kirletenleri uyarmalıyız Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz?
Ağaçları ve çiçekleri korumalıyız Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz?
Çevremizde bulunan hayvanlara zarar vermemeliyiz onları koruyup gözetmeliyiz Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz?
Yüksek sese neden olan oyun müzik vb Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz? aktivitelerden kaçınmalıyız Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz?
Olanaklarımız müsait ise uygun yerlere çiçek ve ağaçlar dikmeliyiz Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz?
Çevremizdeki insanlarla iyi ilişkiler kurmalıyız kavga ve tartışmalardan kaçınmalıyız Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz?
Ateş yakmamalıyız yakanları gerekli yerlere şikayet etmeliyiz Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz?
Kurallara uymayan araç sahipleri uyarmalıyız yada gerekli yerlere şikayet etmeliyiz Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz?
Parklarda bulunan oyuncakları kırmadan kullanmalıyız Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz?
Çevremizde bulunan binaların duvarlarına yazılar yazmamalıyız Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz?
Küfürlü kaba konuşmalardan uzak durmalıyız Güzel bir çevre için ne yapılmalı?-Çevremizi nasıl güzelleştiririz?


ebush isimli Üye şimdilik offline konumundadır