Tekil Mesaj gösterimi

Alt 06-04-2013, 06:24   #1 (permalink)
Я
 
Я - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Onur Özbizerdik kimdir? - Onur Özbizerdik Hakkında Bilgi

Onur Özbizerdik kimdir? - Onur Özbizerdik Hakkında Bilgi

Türkiye onun adını dün gece bir kez daha duydu. Futbolda şike soruşturmasının en önemli sanıklarından Olgun Peker'i bir gece kulubünde ayağından vuruldu. İddiaya göre vuran isim Onur Özbizerdik. Kamuoyunun yeraltı dünyasının ünlü ismi Dündar Kılıç'ın torunu olarak ilk kez adını duyduğu Özbizerdik'in suç dosyası da yaşıyla birlikte büyüyor. İşte Özbizerdik'in yaşam öyküsünden önemli satır başları.

Onur Özbizerdik kimdir? - Onur Özbizerdik Hakkında Bilgi

ANNESİ GÖZLERİNİN ÖNÜNDE ÖLDÜRÜLDÜ

Onur Özbizerdik’in annesi Uğur Kılıç Adanalı gece kulübü sahibi İhsan Özbizerdik’ten boşandıktan sonra Alaattin Çakıcı ile evlendi. Ancak Uğur Kılıç henüz 13 yaşında olan oğlu Onur’un gözü önünde kocası Alaattin Çakıcı tarafından Uludağ’da öldürtüldü. Alaattin Çakıcı Uğur Kılıç’ı öldürmeye azmerttirmekten mahkum oldu.

GÖREVLİYİ CİNSEL ORGANINDAN VURDU

Şişli Terakki Lisesi'ndeki eğitimini yarım bırakan Onur Özbizerdik Etiler'deki Friday's Bar'a girmesine izin vermeyen kahya Cenk Dikel'i tabancayla cinsel organından vurdu yaşı küçük olduğu için çıkarıldığı mahkemede serbest bırakıldı.

PARK ETMESİNE İZİN VERİLMEYİNCE DE VURDU

Bir süre sonra Rumelihisarüstü'nde gittiği otoparka otomobili parketmesine izin vermeyen Ünal Acar'ı bacağından vuran Özbizerdik yine yaşı küçük olduğu ve Acar şikayetçi olmadığı için serbest kaldı.

ÇETE SUÇLAMASI

Bir süre sonra adı bu kez çete suçlamasına karıştı. Bir ihbar üzerine Çağlayan'daki bir minibüste arama yapan Organize Suçlar ve Silah Kaçakçılık Şubesi ekipleri adamları olduğu belirtilen Adil Cesur ve Mehmet Ali Mert ile birlikte yakaladıkları Onur Özbizerdik'in üzerinde yaptıkları aramada bir tabanca ele geçirdiler. Özbizerdik bu sefer de tabancanın Dündar Kılıç tarafından ölmeden önce kendisine verildiğini söyledi.

AMCASINI VURDURTMAYA AZMETTİRMEKTEN TUTUKLANDI

Özbizerdik amcası Gencay Çakıcı’yı öldürmeye azmettirmekten tutuklandı ve bir süre cezaevinde kaldı. Çıktıktan sonra da Etiler’de iki grup arasında çıkan ve cinayetle sonuçlanan bir çatışmaya karıştı. Çatışmada Özbizerdik’in 23 yaşındaki koruması öldü iki kişi yaralandı.

ROMANYA'YA KAÇTI

Özbizerdik Romanya’ya kaçtı. Cinayete teşebbüs askerlikten kaçma gibi suçlar nedeniyle Türkiye tarafından aranan Özbizerdik yakalandığı Romanya’da 3 ay sonra tahliye oldu.

REZİDANS CİNAYETİNDEN HALA YARGILANIYOR

Özbizerdik'in adı son olarak Şişli’de bir rezidansta yaşanan cinayette geçti. Bir işadamını öldürmekten Hasan Heybetli ile birlikte yargılandı. Hasan Heybetli ceza alırken O beraat etti. Yargıtay Onur Özbizerdik’in beraatini bozdu. Davası devam ediyor.

kaynak: aksam.com.tr


Я isimli Üye şimdilik offline konumundadır