Tekil Mesaj gösterimi

Alt 31-07-2013, 07:05   #1 (permalink)
ebush
 
ebush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Göğüs büyüten ve dikleştiren bitkiler

Göğüs büyüten ve dikleştiren bitkiler-Göğüs dikleştirici bitkiler-Gögüs büyütücü yiyecekler-Göğüs dikleştirmenin doğal yollarıBitkiler doğanın bize sunduğu içeriğinde çeşitli maddeler bulunduran doğal kaynaklardır ve küçük göğüs şikayetini de içeren pek çok sorun için şifa olabilmektedir. Biliyrsunuz ki bugün kullanıyor olduğumuz ilaçların takviye gıdaların yaklaşık % 80’i bitki özlerinden elde edilmektedir. Tıpkı ilaçlarda olduğu gibi bitkiler de vücudumuzda farklı etkilerde bulunurlar fakat ilaçlarda olan kimyasallar gibi yan etkisi yoktur.

Hormon dengelerimizi etkileyerek göğüslerimizin büyümesine yol açan bitkiler Kızıl Yonca Çemen Otu Sabal Meyvesi Kızıl Yonca

Bu bitkilar temel olarak vücudumuzdaki östrojen seviyesini arttırmaya yardımcı olurlar. Bu bitkilarin en güzel yönü tek yönlü olmamalarıdır. Kullanım sonrasında sadece östrojen seviyesini arttırmakla kalmıyor aynı zamanda vücuttaki fazla testesteronun engellenmesini de sağlıyorlar.

Doğal yollardan gögüs büyütmek mümkün mü? sorusu gündemde en çok sorulan sorulardan bir tanesi.

Medyanın dayatması erkeklerin seçiciliği yüzünden küçük göğüslerden şikayetçi olan biz daha büyük göğüslere sahip olmanın hayalini kuruyoruz. Gerçekte büyük göğüslere sahip olanlar kendilerini çekici hissettikleri halde göğüslerindeki olası sarkmalardan endişe ediyor biz küçük gögüslü kadınlar ise onlara imrenerek “ah keşke bizimde onlar kadar çekici ve dolgun gögüslerimiz olsun” deyip küçük olan gögüslerimizi daha dolgun ve daha büyük olması için aklımıza ne gelirse uygulamaktan alamıyoruz. Kremler bitkisel kürler vs..

Estetik cerrahlarda boş durmuyr elbette ayrıca sayıları her geçen gün artmakta.. gerek medya gerekse tıp küçük göğüslerinden şikâyet eden kadınlara estetik operasyonu tek ve kesin çare olarak lanse etmektedir. Oysa estetik operasyon ile gögüs büyütme ameliyatı tek çare değildir.

Bitkisel ve doğal yollar ile büyütmek hem daha karlı acısız hemde kolay..

Pahalı kremler inanılmaz pahalı ilaçları kast etmiyorum.. Tamamen kendi bilginiz dahilinde bitkilerin karışımı ile elde edeceğiniz kürler ameliyattan çok daha verimli ve kolay..

İnternette göğüs büyütücü pompa çeşitli haplardan kremlere kadar onlarca ürün var ve kullanılıyor. Peki göğüs büyütücü haplar pompalar ve kremler gerçekten etkili mi?

Şifalı bitkilerin göğüs büyütme üzerindeki etkileri kanıtlanmış olsa da göğüs büyütücü hapların etkisi gögüs büyütmede kesin olarak doğrulamamıştır. Bunun sebebi de içeriklerinin yeterince denetlenememesi ve kullanıcıya özel formüller geliştirilmemesidir. Her insanın kendine göre bir şekli bir büyüme standartı var.

Göğüs büyütücü hapların etkisi şu mantığa dayalı hormonları yeniden düzenlemek ve daha çok östrojen hormonunu tetikleyerek göğüslerin büyümesini sağlamak. Hormon dengelerini bozmak göğüsleri büyütebilir fakat dozu iyi ayarlamak gerekiyor zira ayarlanmaz ise çok başka yan etkilere yol açar. Çünkü her kişinin kendine özgü salgılanan hormon seviyesi var bu yaştan yaşa fark eder.

Göğüs büyütücü kremler haplardan daha farklı bir yol izliyor. Doğada bulunan şifalı bitkilerin doğrudan göğüslere yedirilmesi ile hormonları kontrol etmeyi amaçlıyor. Bu açıdan gögüs büyütme haplarından biraz daha güvenli olduklarını söyleyebiliriz en azından dışarıdan uygulanır ve riski daha azdır. Ancak tek başlarına çok da etkili olduklarını söylemek gerçekten zor.

Son olarak acılı ve bir o kadar da pahalı çözüm olan estetik ameliyatı ise kesin çözüm olarak sunulmaktadır. Ancak estetik ameliyatı ile göğüslerini büyüten bayanların çoğu ilerleyen zamanlarda göğüslerde hissizleşme göğse yerleştirilen dolgu malzemesinde bozulma şekil bozulması ve yara izinin geçmemesi gibi sorunlarla başbaşa kalıyorlar.

Uygulaması uzun süren en azından daha doğal olan yöntemleri denemekte fayda var şunada dikkat etmek gereklidir ki piyasaya sürülmüş bitkisel hap ve kremleride iyi bir şekilde analiz etmek gerekir. Karışımında gerçek anlamda ne olduğu bilinmeyen bir çok krem ve bir o kadar hap.

Gögüs büyütmede en iyi bilinen yöntem kendi bildiğiniz yöntemdir. Bu nasıl olur? Kendi karışımını kendin yapabilecek neler kullandığını bilecek kadar basit bir yöntem.. Herşey kontrol altında kendi evinin rahatlığında ameliyatlardan haplardan pahalı kremlerden uzak..

Formülü karışımını kendin yap kendine uygula.. denemesi ucuz ve etkili aslında formülü kendi göğüs büyütücü kreminizi kendimiz üreterek çözüme ulaşabiliriz.

Gögüs Büyütmede Çörek Otu Yağı

Çörekotunun hepimiz biliriz faydası inanılmaz biz kadınların her türlü hallerine ve hastalıklarına iyi geldiği hep söylenir.. Doğrudur şimdi ise belkide duymuş olabilirsiniz çörek otu yağı..

Çörekotu yağının inanılmaz bir şekilde faydası var büyümenin dışında özellikle meme uçlarına..

Tamamen doğal yan etkisi bulunmuyor ayrıca sağlık ve hijyen yönünden tavsiye ediliyor.

Hareketimiz günlük olarak düzenli bir şekilde çörek otu yağı ile gögüslerimize masaj yapmak

Düzenli diyoruz çünkü devamlı ve düzenli yapılan bu mesajla 2 ay gibi bir sürede gözle görülen büyüme gerçekleşiyor.

Sadece çörek otuyla işin biteceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz bunun yanına bir de rezene çayı ekleyelim.

Formül:
Rezene çayını demleyin ve soğutun bu çaydan 1 fincan alarak içine 5-10 damla çörek otu yağı dökün iyice karıştırın. Bu losyona ellerinizi batırıp göğüslerinize masaj yapın.

Her akşam bu masajı tekrarlamanız kısa süre içerisinde doğal yollarla göğüslerinizin büyüdüğünü dolgun ve dik bir görünüm kazandığını göreceksiniz. Bu uygulamayı masaj yolu ile yaptığınızda göğüs sağlığı içinde fayda sağlayacağı gibi göğüs kanserinin önüne geçiyor olacaksınız.
ebush isimli Üye şimdilik offline konumundadır