Tekil Mesaj gösterimi

Alt 15-09-2013, 07:34   #1 (permalink)
elif
 
elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Ayakları ne rahatlatır

Ayakları ne rahatlatır-ayaklari rahatlatma-ayakları rahatlatmak

Uzun bir günü havasız daracık ayakkabıların içinde geçiren ayaklarınıza bir bakın. Nasıl görünüyorlar? Nasıl hissediyorlar? Ayaklarınız pembe ve koşuya çıkmaya can atacak kadar sağlıklı mı? Muhtemelen değil. Daha çok on parmağınız birbirine yapışmış sanki konservedeki balıklar gibi görünüyorlar değil mi? Ayaklarınızın derisi ölü gibi görünüyor rengi muhtemelen griye dönmüş ve nemli. Haydi ayaklarınızı ayak masajıyla canlandıralım.
Ayak masajı detayları için makalemizi okumaya devam edin. Hamileyken ayak masajı yaptırırken dikkatli olun. Bazı baskı noktaları doğum sancılarını tetikleyip kasılmalara neden olabilir.


Bir arkadaşa ya da sevdiğiniz birine ayak masajı yapmak sizin için de rahatlatıcı ve dinlendirici olur ve gerçekten kan basıncınızı düşürür. Bu başka biriyle paylaşmak açısından oldukça şefkatli anaç ve kişileri birbirine yakınlaştırıcı bir deneyimdir.


Açıkçası bu ilkinden daha iyi bir konumdur. Ayak masajı stresin azalmasını sağlar kan dolaşımını hızlandırır ve ayakkabılar yüzünden oluşan rahatsızlığın yok olmasını sağlar. Dahası ayak masajı vücudunuzun tamamının ve ayak kaslarınızın gevşemesine neden olur ayak parmaklarınız bilekleriniz ve kemerlerdeki gerilimin ve düğümlerin çözülmesini sağlar. Hatta masaj için krem de kullanırsanız ayaklarınızdaki derinin yumuşaması da ayak masajının pozitif etkilerinden olacaktır.


elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır