Tekil Mesaj gösterimi

Alt 22-07-2008, 09:33   #1 (permalink)
Bkmlyz
 
Bkmlyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Master of Busines and Law (MBL)

Master of Busines and Law (MBL)

Program Hakkında:

Britanya’da kendi alanında ilk program olarak geliştirilen Master of Business and Law; yaşı / sektörü / akademik bölümü ne olursa olsun yarının bilgi ekonomisini yönetebilecek küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaç duyduğu liderleri bugünden yetiştirme amacında.

Teknoloji ve yenilikçiliğe dayanan iş ortamı azimli girişimciler için başarılı bir şekilde büyüyebilecekleri verimli bir atmosfer sağlamaktadır. Yarının liderleri işletme dünyasının herbir alanında hızla uzmanlaşma ihtiyacı duyarken bu çalışma ortamının yasal şartlarına da aşina olmak durumundalar. Her gün ortaya çıkan pekçok yenilikçi iş fikrinin başarısızlıkla sonuçlanması zayıf liderlik ve işletme yönetimi yeteneklerinden kaynaklanmaktadır. Master of Business and Law size ihtiyaç duyacağınız becerileri ve özgüveni en iyi şartlarda sağlayacaktır.

Teknoloji ve yeniliğe dayalı bir işletmeyi yönetecek liderlerin ihtiyacı olan tüm işletme ve hukuk konularının anahtar kısımlarını içeren müfredatıyla MBL; bilgi alt yapınızı hatırı sayılır oranda zenginleştirecektir.

Program hayli interaktif ve pratik yapıda olup girişimcilerin dünyasından misafir konuşmacıların katılımıyla da desteklenmektedir. (Sizin ileride yapmak istediklerinizi halihazırda başarmış gerçek iş dünyasından girişimciler finansçılar yetkin avukatlar ve cesaret/risk sermayedarları). Program süresince bu ekstra katılımcıların tecrübelerini birinci ağızdan dinlerken başarılı bir girişimcinin nelere sahip olması gerektiğini de bizzat öğrenmiş olacaksınız.

Programın final bölümünü tez oluşturmaktadır. MBL programı yöneticileri çoğunlukla tezin yeni bir iş veya ürünün geliştirilmesi / pazarlanması safhalarını da kapsayacak şekilde bir iş planını içermesini beklemektedirler.

İngiltere’nin en büyük firması BP’nin eski Executive Director’larından Simon Bowen önderliğinde geliştirilen program hakkında daha detaylı bilgi ve başvuru koşulları için Alternatif Yurtdışı Eğitim Üniversite Yerleştirme Departmanı’yla irtibat kurabilirsiniz: Sıraselviler Cad. Taner Palas Apt. No:9/7 Taksim Beyoğlu Istanbul

Tel:0212 292 4326 –
ups@alternatifecs.com

MBL resmi websitesi: http://www.swan.ac.uk/mbl/


Bkmlyz isimli Üye şimdilik offline konumundadır