Tekil Mesaj gösterimi

Alt 14-02-2014, 01:21   #1 (permalink)
ebush
 
ebush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Özlem Yılmaz kimdir vikipedi

Özlem Yılmaz kimdir vikipedi - Özlem Yılmaz Biyografisi - Özlem Yılmaz'ın Hayatı Hakkında Bilgi - Kaçak dizisindeki İsmet Nurgül Hakeri kim ?


Bu başlıkta sizlere Özlem Yılmaz kimdir sorusunun yanıtlarını vermek istiyorum


Özlem Yılmaz kimdir vikipedi

17 Temmuz 1986 İstanbul doğumlu olan Özlem Yılmaz aslen Rize'li olmasına rağmen doğma büyüme Bakırköy'lü. Kartaltepe İlköğretim Okulu Kültür Koleji derken Lise eğitiminide Ataköy Cumhuriyet Lisesi'nde tamamladıktan sonra çocukluğundan beri çok büyük merakı kabiliyeti ve ilgisi olduğu herkes tarafından bilinen hayalindeki meslek için tiyatro ve sinema eğitimi almak üzere Müşfik Kenter'den özel ders almaya başladı ama kısa bir zaman geçtikten sonra babasını kaybettiği için çalışmalarına bir süre ara vermek zorunda kaldı.

Bir sene sonra Müjdat Gezen Sanat Okulu'na girip orda eğitimine kaldığı yerden devam ettikten sonra 2006 yılında Müjdat Gezen Actor Studio bölümünden mezun oldu.

İlk dizi görüşmesine kendisini yönlendiren kişi aynı zamanda mezun olduğu okuldaki hocası olan Misak Toros'tur ve bu yüzden de hayatında Misak Toros'un öneminin çok büyük olduğu bilinmektedir.

Şu ana kadar başlıca 5 projede yer aldı.

Rüyalarda Buluşuruz (2006)
Felek Ne Demek (2006)
Karagümrük Yanıyor (2006)
Dicle (2007)
Zoraki Koca (2007)

Özlem Yılmaz kimdir vikipedi


ebush isimli Üye şimdilik offline konumundadır