Tekil Mesaj gösterimi

Alt 06-06-2009, 12:45   #1 (permalink)
tatlıbaby
 
tatlıbaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Face10 dünyaynın en yaşlı annesi o

Bu fotoğrafa bakıp anne-kız olduklarına inanmak zor. Ama gerçek bu. Anne 70 kızı 3 yaşında.

dünyaynın en yaşlı annesi o


Adriana İliescu 66 yaşında doğum yaparak dünyayı şoke etmişti. Romanyalı üniversite öğretmeni hayatı boyunca özlemini çektiği çocuğa 66 yaşında kavuşmuştu. Yapay döllenme yoluyla hamile kalmış çok zor bir hamilelik dönemi geçirmiş ama sonunda dünyaya sağlıklı bir bebek getirmişti. Ancak hem ülkesinde hem dünyada eleştiri oklarını üzerine çekmişti. Herkes böylesine yaşlı bir annenin çocuğun psikolojisini bozabileceğini çocuğun çok küçük yaşta annesiz kalma travmasını yaşayabileceğini söylemişti.

Dünyada kızından başka kimsesi olmayan Adriana İliescu geçen cumartesi 70'inci doğum gününü kutladı. 3 yaşındaki kızı Eliza ile doğum gününü kutlayan Adriana İliescu objektiflere yakalandı. Yüzündeki derin cizgilerle 3 yaşındaki kızının yanında onu herkes çocuğun büyük büyük annesi zannediyor. En çok da bundan şikayetçi olan Adriana İliescu "Böyle göründüğüme bakmayın son derece sağlıklıyım. Kızım 20'sine geldiğinde ancak yalnız kalabilir. Daha önce onu yalnız bırakmaya hiç niyetim yok" diyor.

Yine de yaşlı kadın kendisine bir şey olduğunda kızını dünyaya getirmesine yardımcı olan Prof. Dr. Bogdan Marinescu'ya sonsuz güvendiğini de belirtiyor.

Küzük Eliza ise henüz 3 yaşında olmasına rağmen çok güzel resim yapıyor saymayı çoktan biliyor ve hatta alfabeyi sökmüş durumda.
dünyaynın en yaşlı annesi o

dünyaynın en yaşlı annesi otatlıbaby isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu konu için 2 üye, tatlıbaby adlı üyemize teşekkür etti.
nurküllü (06-06-2009), SÜKÛT (09-06-2009)