Tekil Mesaj gösterimi

Alt 25-01-2010, 03:59   #1 (permalink)
sahranil
 
sahranil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesaj Kasaba Dizisi Show Tv ye Transfer Oldu

Kasaba Dizisi Show Tv ye Transfer Oldu
Canım Ailem dizisinin 1 aydır erkranlarda olmayışı ve EZEL‘in SHOW‘dan Atv’ye transfer olması her iki kanalında dengelerini şaşırttı desek yeridir.EZEL pazartesi günü Atv’de yayınlanmaya başlayınca Show büyük bir kayıp elde etti. Hatta bunun sonucu işi hukuksal boyutlara taşıdı.
Atv’de ise pazartesi günü yayınlanan KAPALIÇARŞI dizisi de Cuma günü ikinci kuşağa taşındı.AŞK VE CEZADizisi Salı gününde saat 20.00′de başlayınca aynı yapım firmasının dizisi çarşamba saat 20.00′ye taşındı. Peki çarşamba Saat 20.00′de ekrana gelen Kasabane oldu dersiniz… işte oda SHOW tv‘ye transfer oldu. peki neden mi? Atv'nin ASİS yapıma Kasabadizisinin gününün değiştiğini haber vermemiş. Daha doğrusu CANIM AİLEM dizisini Çarşamba’ya aldıkları konunda bilgi vermemiş. Bu durumda dizilerini harcamak istemeyen ASİS Yapım’da dizisiniçekmiş ve SHOW‘a taşımış. Şimdi gözler GÖNÜLÇELEN dizisinde… Bu son durumdan sonra ASİS ve Atv arasında bir sorun sürer mi bilinmez. Ama ASİS Yapım‘ın iddialı dizisi GÖNÜLÇELEN bu son durumlardan sonra Show Tv’ye taşınabilir.
Karmakarışık bir yeni dizi tablosu ile karşı karşıyayız. Diziler yeni kanllarında ve yeni saatlerinde sağlıklı bir tablo ile karşılaşırlar mı bu zamanla göreceğiz.KASABA dizisi bundan böyle perşembe günleri Saat 22.20′de SHOWtv‘de…Konu sahranil tarafından (25-01-2010 Saat 04:11 ) değiştirilmiştir..
sahranil isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Teşekkür Edenler:
Jülyet (25-01-2010)