Tekil Mesaj gösterimi

Alt 11-02-2010, 02:32   #1 (permalink)
sahranil
 
sahranil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Soru Yaprak Dökümü 56. Bölüm Özeti

Yaprak Dökümü 56. Bölüm Özeti
Ferhunde’nin ifadesi Şevket’i çıldırtıyor

Kanal D’nin başrollerinde Halil Ergün Güven Hokna Bennu Yıldırımlar ve Caner Kurtaran’ın oynadıkları Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden günümüze uyarlanan sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde; Ferhunde’nin emniyetteki ifadesi Şevket’i çileden çıkarıyor. Şevket hiçbir zaman Ferhunde’ye güvenemeyeceğini anlıyor.

Oğuz’un Ferhunde’yi kaçırıp şiddet uygulaması aileyi derinden sarsmıştır. Şevket ve Ali Rıza Bey’in öfkesi büyüktür. Ferhunde’nin emniyetteki ifadesi Şevket’i çileden çıkarır. Ferhunde ondan para saklayarak yine yalan söylemiştir. Şevket hiçbir zaman Ferhunde’ye güvenemeyeceğini anlar. Yine de bütün aile Ferhunde’nin yaralarını sarmak için seferber olur.

Cevriye Hanım kendi yöntemleriyle bir kez daha Tahsin ve Fikret’in yakınlaşmasını engeller. Tam da bu sırada Fikret Ferhunde’nin başına gelenleri öğrenir. Bu durumda ailesine destek olmak için soluğu İstanbul’da alır.

Leyla Can’dan ne kadar uzak durmaya çalışsa da olaylar sonucu yolları hep kesişmektedir. Bu arada Jülide’nin gerçek yüzünü gören Necla pansiyondan ayrılmaya karar verir. Ancak bu çok geç alınmış bir karardır.

Necla hiç beklemediği bir anda kendini inanılmaz bir olayın içinde bulur.


sahranil isimli Üye şimdilik offline konumundadır