Tekil Mesaj gösterimi

Alt 11-02-2010, 06:53   #1 (permalink)
sahranil
 
sahranil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Face41 Aşk-ı Memnu 23.Bölüm Özeti

Aşk-ı Memnu 23.Bölüm Özeti
Bihter ile Firdevs arasında gerilim

Annesinin evde artık büyük bir tehlike oluşturmaya başladığını düşünen Bihter Adnan’ı kullanarak Firdevs’ten intikamını almaya karar veriyor. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmadığını anlayan Firdevs ise bildiklerini Adnan’a anlatmaya karar veriyor.
Behlül’ün nişan gecesinde Nihal’in akıttığı gözyaşı Adnan Bey’in içine şüphe düşürür. Kızının üzüntüsünün gerçek sebebini sorgulayan Adnan Bey öğrendikleriyle şoke olur.
Nihal’in bir erkek arkadaşının olması Beşir’in Nihal’e olan duygularını da tetikler. Bu duruma tahammül edemeyen Beşir nişan gecesi kendini kaybeder ve giderek büyüyecek bir olay çıkarır.
Bu olaydan da kendine malzeme çıkaran Firdevs Hanım Nihal’in aklını bu sefer Beşir’le ilgili karıştırmaya başlar. Öte yandan zehrini yepyeni bir hedefe doğru akıtarak Bihter’i de gerçeklerle yüzleşmeye çağırır.
Annesinin bu evde büyük bir tehlike oluşturmaya başladığını düşünen Bihter Adnan’ı kullanarak annesinden intikamını almaya karar verir.
Bihter’in niyetini anlayan Firdevs Hanım yenilgiyi kabul etmez. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmadığını anlayınca bildiklerini Adnan’a anlatmaya karar verir.


sahranil isimli Üye şimdilik offline konumundadır