Tekil Mesaj gösterimi

Alt 17-02-2010, 05:58   #1 (permalink)
sahranil
 
sahranil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
;)) Akasya Durağı 55.Bölüm Özeti

Akasya Durağı 55.Bölüm Özeti
Durakta aşı heyecanı var

Ali Kemal iğne olmaktan korkunca durakta domuz gribi aşısı heyecanı yaşanıyor. Osman mafyanın işlediği bir cinayete tanık olmuştur. Mafya elemanları mahkemeye tanık olarak çıkmaması için Osman’a gözdağı verir ve evini tararlar. Fakat Osman mahkemeye çıkmakta kararlıdır. Bunun üzerine mafya elemanları Osman’ı öldürmeye karar verir ve taksisine bomba koyarlar. Osman taksiye biner. Osman bombadan kurtulabilecek mi?
Seyit’in annesi Fato Aney genç görünmek için dudaklarına silikon yaptırmaya karar verir. Fakat Seyit ve Zeyno’dan gizli bu işi nasıl yapacağını düşünmektedir.
Duran ve Hediye balayına gideceklerdir. Sinan Duran’a yardımcı olur ve onlara yedi yıldızlı bir otel ayarladığını söyler. Duran ile Hediye Sinan’ın söylediği otele geldiklerinde onları hiç de hoş olmayan bir sürpriz beklemektedir.
Nuri Baba yüksek risk gurubunda oldukları için bütün şoförlerin aşı olmasını ister. Ali Kemal iğneden korkmaktadır. Durağa bir sağlık görevlisi geldiğini gören Ali Kemal kaçar. Şoförler Ali Kemali yakalamak için peşine düşerler.
Mehmet oğlu Okan’ı hapisten kurtarabilmek için avukat parasını kredi kartından çekmiştir. Kredi kartı borcunu ödeyemeyince de eve haciz gelir. Mehmet bu durumu herkesten saklar. Fakat şoför arkadaşları durumu öğrenince hepsi Mehmet’in yardımına koşarlar.
Leyla’nın babası Ramazan Baba evdeyken kapısı çalar ve bir masajcı kız gelir. Masajcı kız aslında yanlış gelmiştir. Fakat Ramazan Baba kızı kaçırmak istemediği için kendisini çağırdığını söyler ve masaj yaptırır. Fakat masaj Ramazan Baba’nın başına bela olur.


sahranil isimli Üye şimdilik offline konumundadır