Tekil Mesaj gösterimi

Alt 08-03-2010, 12:32   #1 (permalink)
sahranil
 
sahranil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Face31 Kavak Yelleri 34.Bölüm Özeti

Kavak Yelleri 34.Bölüm Özeti
Efe ikilemde kalıyor

Mine’nin Aslı ve Canan’la ilgili tüm gerçekleri Kamil’e söylemesi konakta şok etkisi yaratır. Ayşe Hanım torununun bu son ayıbıyla yıkılır. Osman Bey ise 40 yıllık karısının torunu ve komşuları için katlandıklarına şaşırır ve yaptığı fedakarlıklara anlam veremez.

Kamil duyduklarının sarsıcı etkisiyle karısı kızları ve sözde damadı dahil herkesin onu ayakta uyutmasına sinirlenir ve bu yalanlarla ilgisi olan herkesten hesap sormaya başlar. Canan hatasının bilincinde olarak babasının bu ani çıkışına ses çıkarmasa da Bilal hala Canan’ı koruma derdindedir. Hafize kocasının tutumunu tahmin ettiğinden gönülsüzce sessiz kalsa da olaylara en büyük tepki Aslı’dan gelir. Aslı; Mine’ye yaptıklarının hesabını sormak isterken ablası ve Murat hakkındaki sözleri kafasını iyice karıştırır.

Konakta tüm bunlar olurken Efe ise sevgilisi ve arkadaşları ile dershane arasında bir seçime sürüklenir. Bir yandan Su’nun ani çıkışı karşısında şaşıran Efe diğer yandan okumadan da adam olabileceğini düşünerek tekrar hayallere kapılır. Arkadaşları ve üniversite arasında kaldığı bu ikilemden çıkış yolu aramaktadır fakat kısa zamanda da kesin bir karar vermelidir.

Metin iş görüşmesinden duyduğu rahatsızlık ve Tarık’a duyduğu ön yargıyla Gönül’ü iyice sinirlendirmiş ve Tarık yüzünden çiftin arasında bir kez daha gerginlik yaşanmıştır. Diğer tarafta Murat Urla’ya dönmek konusunda hala kararsızdır. Kamil’in her şeyi öğrenmesi işleri büsbütün karıştırınca Murat geleceğiyle ilgili çıkmaza girer. Bu arada Kamil de Canan’ın geleceğiyle ilgili kararını çoktan vermiştir.

Mine’nin Kerem’le gitgide yakınlaşması Aslı ve Deniz’in önüne çıkan yeni engeller Efe’nin ikilemde kalması Murat’ın kararsızlığı Canan’ın mutsuzluğu derken üç evde de karışık olan durumlar beklenmedik gelişmelerle iyice karmaşık bir hal alır.


sahranil isimli Üye şimdilik offline konumundadır