Tekil Mesaj gösterimi

Alt 08-03-2010, 04:22   #1 (permalink)
sahranil
 
sahranil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Soru Kavak Yelleri 100.Bölüm Özeti

Kavak Yelleri 100.Bölüm Özeti

Güven Aslı’ya yardım ediyor

Pediatri stajına başlayan Aslı’nın çocuklarla yaşadığı sorunu fark eden Güven olaya el atıyor ve Aslı’nın imdadına yetişiyor. Aslı hastanede pediatri stajına başlar. Okan’ı gözleri önünde yitiren Aslı buradaki çocuklarla iyi anlaşamaz. Onun soğuk davranışlarını fark eden Hakan Hoca Aslı’yı uyarır. Güven de Aslı’nın çocuklarla yaşadığı sorunu fark eder ve olaya el atar.
Michael’in arabasına binen Mine onun bir şeyler içme teklifini nazikçe reddeder. Soluğu Deniz’in yanında alır. Deniz ise düğün organizasyonu için deli gibi çalışmaya devam eder. Damadın bekarlığa veda partisini düzenleyen Deniz’i bir tehlike bekler. Acaba Deniz bu tehlikenin üstesinden nasıl gelecek? Öte yandan Mine Michael’a gezisinde eşlik etmeye devam eder. Michael’la tanışan Deniz Mine’yi ondan kıskanır. Michael ise Mine’nin başına bir bela açmaya hazırlanmaktadır.
Güven’le bir şeyler yaşamaktan korkan Aslı’ya öneri Su’dan gelir: “Anı yaşa!” Söylediği bu söz Su’nun da aklını karıştırır. Su hayatını sorgular ve kendisinden hiç beklenmedik bir çıkış yapar. Atakan ise bütün bu olanlardan habersiz Su’ya romantik bir gece yaşatma telaşındadır.
Deniz Mine ile yalnız kaldığı anda ona çok özel bir soru sorar. Güven’e sinirlenen Aslı ortalığı ayağa kaldırır. Güven ise telaşla hastaneye gelir. İkisi de gergindir. İkili bu sefer belki de hiç olmadıkları kadar yakınlaşırlar.
Tolgahan Sayışman’ın konuk oyuncu olarak renk kattığı Kavak Yelleri’nin heyecan dolu 100. bölümünü sakın kaçırmayın!


sahranil isimli Üye şimdilik offline konumundadır