bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > FORUM GENEL > Burçlar, Tarot ve Astroloji > Akrep Burcu

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 22-09-2012, 02:54   #1 (permalink)
Я
 
Я - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri

Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri

Akrep burcu erkeği çok kıskanç zorbalığa yatkın çevresindeki insanları rahatlıkla kızıdırabilen kendisini kızıdıranlara karşı çok acımasızca davranabilen bir tiptir. BU burcun erkekleri ancak ve ancak onun bu özelliklerine boyun eğebilecek uysal uyumlu ve sabırlı bir karşı cins ile mutlu olabilirler.

Akrep burcu erkeği herşeye rağmen dıştan çok sert bir mizaca sahip olsa da kendi içinde duygulu ve anlayışlıdır. Aslında bu sert mizaç onun kabuğu içindeki güçsüz karakteri dış etkilerden korumak için kullandığı kalkandır. Akrep erkeğinin sevgisi çok güçlü ve derindir. Bu burcun erkeği kararlarında ısrarlı ve sebatlıdırlar. Ev hayatında tam lider olmak aldıkları her kararın uygulanmasını isterler. Atılgan ve cesurdurlar.

Akrep burcu erkeği arzulu kararlı duygusal ve duyarlı yapısıyla dikkat çeker. Neşeli ve hareketli gibi görünse de karamsar bir hali vardır. Hayatın zevklerine aşırı düşkündür. Özellikle yemeğealkollü içeceklere ve cinselliğe karşı zaafı vardır.

Akrep burcu erkeği herkese ve her şeye karşı şüpheci tavırlar içindedir. Kimseye kolay kolay güvenmez. Maddiyata çok fazla önem verir. Çünkü maddi anlamda edinilen gücün güven verdiğini düşünür.

Eleştirmeyi seven akrep burcu erkeği tenkit edilmekten hoşlanmaz. Açık sözlü ve güvenilirdir. Dostlarına çok önem verir.Fedakardır.

Akrep burcu erkeğinin bakışları çok etkilidir.Bakışlarıyla karşı tarafa duygu ve düşüncelerini kolaylıkla ifade edebilir. Çevresindeki insanların kişiliklerine dair tüm detayları anlayabilir ve yorumlayabilir. Analiz yeteneği gelişmiştir.

İkili ilişkilerinde oldukça kıskandır ve eşini aşırı derecede sahiplenir. Eşiyle gurur duymak ister. Evlenmeye karar verdiğinde arzulu tutkulu sadık ve eşinin tüm isteklerini yerine getirmeye çalışan uyumlu bir eş olacaktır. Akrep burcu erkeği iyi bir eş olduğu gibi çocuklarına karşı da sevecen ve iyi bir baba olacaktır.

Eğer bir Akrep erkeğine aşıksanız ve ihtiras sözcüğü sizi korkutuyorsa ayakkabılarınızı ayağınıza geçirdiğiniz gibi kaçın. Listenin başında o olmasına karşın ben romantik ihtirastan söz etmiyorum. Aynı zamanda politikaya çalışmaya dostluğa dine yiyeceğe akrabalara çocuklara giyim kuşama yaşama ölüme ve düşünebileceğiniz herşeye karşı duyulan şiddetli ihtirastan söz ediyorum. Eğer duygusal aşırılıkları kabul etmeyen bir insansanız. Akrep erkeği kesinlikle sizin ruhunuzun ihtiyaç duyduğu biri değildir.Sakın arkanıza bakmayın. Hemen kaçın.

Eğer Akrep erkeği ile yeni tanıştıysanız onun ne kadar sakin ve dengeli bir insan olduğunu düşünebilirsiniz. Böylesine açıkça kendini kontrol edebilen bir insan nasıl ihtiraslı hem de tehlikeli şekilde ihtiraslı olabilir. Çünkü o yüzeydeki serin görünüşüyle sadece blöf yapmaktadır. O aldatıcı şekilde konrollü davranışlarının altında cızır cızır yanmaktadır. Sakın dokunmayın. Onunla oynarken dikkatli olun. Nereye ve kiminle gittiğinizden emin olun.

Akrep erkeği ile kurduğu ilişkide kendini güvende sanan hanımlara gelince; bakalım şu hipnotik delip geçici Akrep gözlerinin arkasında neyin gizli olduğunu görebilecek misiniz? Şurası kesin ki o sizin üstünüzde nötr bir izlenim bırakmadı. Ya onun çocuksu ve tatlı olduğunu düşündünüz ya da yaramaz ve ihtiraslı. Ama o bunların hiçbiri değil ve asıl sorun da bu . Veya belki her ikisi de olduğu söylenmeli.

Tek kelimeyle bu adam yenilmek yılmak nedir bilmeyen biridir. O buz gibi sessizliğin arkasında sürekli olarak fıkır fıkır kaynayan kocaman bir kap vardır. Şansınız varsa kapağını ömür boyu sımsıkı kapalı tutar ama derin bir yara onu korkunç bir patlamayla havaya uçurabilir. Eğer tehlike çizgisi içinde değilseniz seyretmek bayağı heyecan verici olabilir. Patlamanın yaklaştığını hissediyorsanız kenara çekilin ve sakın patlamaya neden olacak bir şeyi kendiniz yapmayın.

Akrep ikiz huyları olan ihtiras ve mantıkla sizi şaşkına çevirecektir. O bunların ikisinin de uzmanıdır. Zeka ve duygular onu eşit şekilde yönetir. Akrep zeki olmanın da ötesindedir. Eğer çok gelişmiş biriyse o aynı zamanda varoluşun sırlarıyla ilgilenen ve yanıtlarını bulmaya çok yaklaşan derin filozofça bilgiye sahip bir insandır.

Anlaşılmaz estetik bir nedenle her türlü konfordan uzak çıplak bir odada zor bir hayat yaşayan Akrepler de vardı ama bu burcun gerçek yapısı duygusaldır. Normal olarak Akrep kendini lüksle çevreleyecektir. Kuşkusuz sizin tanıdığınız Akrep tamamıyla masum görünüşlü biri olabilir. İnsanın silahını elinden alan o gençlik dolu çekiciliğiyle ve ayartıcı tavırlardan habersiz oluşuyla sizi Pluto erkeklerinin ihtirasla ilgileri olmadığına inandırmıştır. Bu adamların ömür boyu sürecek yaralar açabilecek kadar patlayıcı öfkeleri vardır.

Akrep öldürücü kuyruğunu vurduğu zaman iğnesi kötü batar. O sadece kazanmaktan zevk almakla yetinmez. O kazanmak zorundadır. Kaybettiği zaman önemsiz şekilde de olsa onun içinde bir şeyler ölür. Bununla birlikte tuhaftır ki Akrep erkeği normal alarak çok sportmence davranır. Diğer bütün duyguları gibi düş kırıklığı da ciddi yüzüne yansımaz ve romantik niyetleri de içinde olmaz üzere bütün tepkileri sıkı kontrol altındadır. Romantik bir ilişkiden kaçınmasını gerektiren önemli bir neden varsa dışarıdan buz gibi görünmesine karşın için için yanacaktır. Ancak onun tüm erotik yapısına karşın alaya ya da bayağılığa tahammülü yoktur.

Her Akrep kendi yasasını uygular ve başkalarının kendisi için ne düşündükleriyle zerre kadar ilgilenmez. İyi dürüst bir vatandaş olarak saygı görmek ister ama bu kendi kesin fikirlerine ve amaçlarına en ufak bir zarar veriyorsa gerisine hiç aldırmaz. Sizin düşünceleriniz bile onun kararlarını etkilemez.

Biraz korkutucu olan bir şey vardır ve sizin adınıza oldukça cesaret isteyebilir. Akrep esrarlıi bilinmeyen şeylerden hoşlanır ve yolunun üstüne çıkan bilinmeyen şeyleri en küçük ayrıntılarına kadar çözmeden bırakmaz. Kadınlığın ezeli ve ebedi sırları her kızın en etkili savunma ve saldırma aracıdır. Bütün sırlarınızın açığa çıkarılması size biraz açıkta kalmış gibi bir duygu verebilir. O alev alev yanan gözleri ve herşeyi delip geçen sorularıyla eşelemeye başladığı zaman açığa çıkmayan hiçbir sırrınız kalmayacaktır.

Onun yüksek standartları vardır arkadaşlarını rastgele seçmez. Onların kendi standartlarına uygun olmaları gerekir. O harikulade ender bulunur bir erkektir. Başka erkekler arasında açık saçık esprilerini ve kaba saba şakalarını onlarla paylaşır; sonra tekrar o derin esrarlı yapısına döner ve kibar tatlı bir erkek olur.

Eğer fazla yumuşak bir insansanız Akrebin yanında kolayca ezilirsiniz. Hiçbir zaman ona yeni giysiniz veya saç biçiminiz için en düşündüğünü sormayın. Yoksa acı gerçeği öğrenerek canınızın yanmasına hazır olmanız gerekir. Ama hiç olmazsa olumlu sözlerinin dürüst olduğunu ve içten olmayan sıkıcı komplimanların yapışkan zamkıyla birbirine yapıştırılmadığını bileceksiniz.

Kıskançlık konusuna gelince adımlarınızı çok çok dikkatli atmalısınız. Gözünüze toz kaçtığı için yanınızdaki bir erkeğe kazara göz kırpmak zorunda kalırsanız Akrebiniz yanarak patlayabilir ve eğer onun aline kuşkulanmasını gerektirecek gerçek bir neden verirseniz çok çok cesur bir kadınsınız demektir. Ancak siz kendi kıskançlığınızı paketleyip sandığa kaldırsanız ve de kilitleseniz iyi olur. Öfkeyle gözyaşları dökmenin veya sitem dolu yakınmaların onun üstünde hiçbir etkisi olmayacaktır.

Çocuklar Akrep burcundan bir babanın yanında yanlış değerler edinme şansını pek bulamayacaklardır.Her ne kadar onları da önem verdiği her şeye karşı duyduğu içten ihtirasla sevecekse de hiçbir saçmalığa göz yummayacaktır. Gerektiği zaman onları koruyacak ancak onlar da çok geçmeden kendi ayakları üzerinde durmaları gerektiği mesajını alacaklardır. Ancak aldıkları ders sonunda onlara yararlı olacaktır. Büyüdükleri zaman onun sıkı rehberliğine sahip olmakla ne kadar şanslı olduklarını anlarlar. Çocuklar başka hiçbir babadan hayatın gerçekleri konusunda bu kadar çok şey öğrenemezler.

Bu adamın içindeki ateş bir kez alevlenip sizi istediğine karar verdiği zaman karşı koymaya çalışmanın hiçbir yararı olmaz. Sizi hipnotize edip tüm iyi niyetlerinizi elinizden alacaktır. Akrep erkeğinin manyetizma gücü neredeyse elle tutulacak kadar yoğundur. Uzanıp ona dokunabileceğinizi hissedersiniz. Elinizi uzattığınız zaman bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Eğer çok hassas ve yanabilir bir insansanız sizi yakacaktır. Bir kartalla birlikte olup da parçalanmamak için cesur bir kadın olmak gerekir. Ona sımsıkı sarılın ama gözlerinizi de dört açın; korkakların hiçbir zaman göremeyeceği ufuklar göreceksiniz.


Я isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 21-03-2014, 04:51   #2 (permalink)
Misafir
Avatar Yok
 
Standart

oğlumun evliği ne zaman gercekleşcek


 

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri

Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri konusu, Burçlar, Tarot ve Astroloji / Akrep Burcu forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: akrep burcu erkeği özellikleri, akrep burcu erkek özellikleri, terazi burcu akrep burcu, akrep burcu, akrep burcu erkeği özellikleri zaafı, bakımlıyız com akrep burcu erkeği,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri Я Terazi Burcu 0 22-09-2012 02:53
Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri Я Başak Burcu 0 22-09-2012 02:52
İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri Я İkizler Burcu 0 22-09-2012 02:50
Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri Я Boğa Burcu 0 22-09-2012 02:49
Koç Burcu Erkeğinin Özellikleri Я Koç Burcu 0 22-09-2012 02:48

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 01:34 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats