bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > SAĞLIK > Alternatif Tıp

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 21-05-2008, 04:59   #1 (permalink)
 
Bkmlyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart EMF Seansı Nedir ?

EMF Seansı Nedir?
The EMF Balancing Technique® kişinin kendi elektro - manyetik alanını ve bu alana bağlı modelleri deneyimlemesidir. Her seans bir saat kadar sürer. Alıcı masaj masasında yatarken uygulayıcı Tai - chi'ye benzer zarif hareketler yaparak bu tekniği uygular. Hareketlerin çoğu Evrensel Uyum Kafesi içinde çalışmayı içerir ki - bu sistem insan enerji anotomisini 70cm. etrafından çevreler ve nüfuz eder. Seansın bazı bölümlerinde uygulayıcı eliyle nazikçe alıcıya dokunarak enerji akışını kolaylaştırır. Her seans Evrensel Uyum Kafesinin ( UCL ) güçlenmesine ve kafesin daha fazla elektrik enerjisi taşımasına yardımcı olur. Seansların yöntemi aynı olsa da uyum ya da güçlenme kişiden kişiye değişir. Uyum alıcının içsel bilgeliği tarafından belirlenir ve bu bir özgün elektro-manyetik alanın kendini sunma şeklidir.
Her seans enerji alanınızın kısaca incelenmesiyle başlar. Böylece uygulayıcı enerji modelinizi hissederken çevre enerji modeliyle ve size yakın kişilerle etkileşiminizi anlar. Sizin için önemli olan herhangi birşeyi anlatabilir veya enerji modeliniz incelenirken sessiz kalabilirsiniz.

Her seansın kendine has bölümleri vardır. Enerji alanını dengeleme uygulaması alıcının masaj masasına rahatça uzanmasıyla başlar.
Önce uygulayıcının ellerinden aktarılan evrensel enerji sizin enerji anatominizi hazırlar. Bu seans sıcaklık rahatlama ve karıncalanma hissi uyandırır. Bu enerji evrensel enerjidir uygulayıcının kendi enerjisi değildir.
Sonra enerji liflerinin uzatılılmasıyla “temizleme” işlemi başlar. Burada enerji liflerinin çekildiğini hissetmek olağandır. Bu bölüm Evrensel Uyum Kafesinin ayarlandığı kısımdır.

Daha sonra “dengeleme” uygulamasına geçilir. Uygulayıcı ellerini farklı enerji merkezleri üzerine (çakra) koyar. Bu dokunuşlar sık sık vücut ısısında değişiklikler olarak algılansa bile enerji seansının son ayarlarlamalarıdır. Bu zararsız işlemin en belirgin özelliği serin veya soğuk enerji akımıdır ki bunu sıcak şifa enerjisi takip eder.

Niçin EMF Seansı Alınır?
İnsanların The EMF Balancing Technique ® almalarının çeşitli sebepleri vardır. Rahatlama isteği şifa bulma isteği kendi benliğini tanıma isteği gerilimden kurtulma isteği…Her seans enerji anotomisinde güçlü bir denge sağlayarak kendini muktedir kılma enerji modelini yani Evrensel Uyum Kafesini (UCL) harekete geçirir. Bu birleşik enerji alanı yada Kozmik Kafesle işbirliği içinde olmak için önemli bir nedendir. Birbirini takip eden dört aşamayı aldıktan sonra istediğiniz bir aşamayı seçebilirsiniz. Her aşamanın belli bir yöntemi ve faydası vardır.


I. Aşama: Bilgelik ve Duygular
Bu seans stresten arındırır ve yeni bir özgürlük ve esenlik hissi yaratır. Baş ve kalp arasındaki enerji uyumu deneyimlenir.

II. Aşama: Kendini Yönetme ve Destekleme
Bu seans geçmiş diye adlandırdığımız enerji sınırlamalarının zerafetle salıverilmesini sağlar. Aynı zamanda kendini yönetme ve destekleme farkındalığını irdeler.

III. Aşama: Çekirdek Enerji Yayma
Çekirdek enerjinin yayılması spiritüel zekanın günlük hayata daha güçlü bir şekilde akışını cesaretlendirir. Özgün ruhsal ifadeye yeni kavram ve anlayışlar katılması deneyimlenir.


IV. Aşama: Enerjisel Başarı
Bu dengelemede Potansiyel Gelecek Prizması vasıtasıyla kişinin kendi geleceğine bir bağlantı ve iletişim kurulur. Bu iletişim potansiyel gelecek enerjisinin şimdiki zamanda birlikte - yaratma gerçeğine kanallanmasıdır.

Nasıl Faydalanılır?
EMF eğitimi ''enerjisel hassasiyetinizi'' yükseltir ve kişisel büyüme sürecinizi hızlandırır. Enerjisel dili öğrenip uygulamak engin ve yeni bir hizmettir ve dokunulmaz insan enerji zekasına açılan nazik güçlü ve besleyici bir kapıdır. Eğitim sırasında çalışmanın her aşamasına bağlı enerji modelleriyle ilgili direkt bir ''uyumlanma'' verilir ve bu güçlü uyum eğitimin kısa zaman içinde bitirilmesine olanak tanır. Eğitim; aile arkadaş ve alıcılara uyguladıkça devam eder. Hassas elektromanyetik enerji akışına izin vermeyi ve yönlendirmeyi öğrenerek alıcınızın enerji modelinin dengelenmesine yardımcı olduğunuz gibi kendi enerji modelinizi de dengelersiniz. EMF Dengeleme sizi alıcılarınıza dört değişik enerji seansı vermeniz için hazırlarken yeni ve yükselen bir kariyerin de habercisidir.
Ruh ile Biyolojinin Evliliği EMF OWO’DA...
The EMF Balancing Technique enerji çalışmalarının yeni bir sistemidir ve “insan enerji anatomisi” dediğimiz ve on senedir gelişmekte olan “Evrensel Uyum Kafesi” ile birlikte çalışmak üzere Peggy Phoenix Dubro ( USA ) tarafından tasarlanmıştır. Sistem Elektromanyetik alan üzerinde insandan insana etkileşimle faydalı olur. Bu teknik bize enerji anotomimizle ilgili bilgi vererek kozmi kafes ile ( evrensel enerji kaynağı” sürekli ve güçlü bir bağlantı kurmamızı sağlar. Peggy ayrıca “phoenix factor” bilgisine de kanallık eder. Bu bilgi dinamik ve sürekli bir “insan enerji modeli” dediğimiz “ evrensel uyum kafesi” ile onun tamamlayıcı enerji sistemi olan elektromanyetik alan dengeleme tekniğini içerir. Peggy geçtiğimiz yedi yıl içinde insan enerji alanını ışık ve enerji lifleri olarak tamamlayarak özgün bir anlayış geliştirmiştir.
Kryon bizi varlığımızın tüm sorumlarını üstlenmeye devam eder. EMF kafesinin ışık ve enerji modellerinden oluşan yapısı “yeni enerjiye uyumlama” işlemini gerçekleştirir. Birçok insan için bu yöntem varlığımızın tüm sorumluluklarını üstlenmenin nasıl yapılacağı konusunda etkili ve önemli bir yoldur.
EMF dengeleme tekniğini farklı kılan nedir ?
Bu teknik evrensel uyum kafesimizde çalışan ve enerji alanımızdaki deneyimleri çeken tek enerji sistemidir. Bunun sonucunda alıcılar ve uygulayıcılar için kişisel gelişim ve değişim süreci hazırlanmış olur. EMF dengeleme tekniğinin enerjilerinin titreşimleri eşsiz bir şekilde UCL evrensel uyum kafesinin enerjileri ile uyumludur.
Uygulayıcının seans sırasında yüksek sesle söylediği niyetler vardır. Bu niyetler alıcıyı kapsar onu güçlendirir ve yapılan çalışma çok etkili olur. Uygulayıcıda seansı verirken faydasını görür. Uygulayıcı olduğumuzda kendinize de seans yapabilirsiniz.

EMF Dengeleme Seansı
The EMF Balancing Technique kişinin kendi elektomanyetik alanını ve bu alana bağlı modelleri deneyimlemesidir. Her seans bir saat kadar sürer. Alıcı masaj masasında yatarken uygulayıcı Taichi’ye benzer zarif hareketler yaparak bu tekniği uygular. Hareketlerin çoğu evrensel uyum kafesi içinde çalışmayı içerir ki bu sistem insan enerji anatomisini 70 cm etrafından çevreler ve nüfus eder. Seansların yöntemi aynı olsa da uyum (veya güçlenme) kişiden kişiye değişir. Uyum alıcının içsel bilgeliği tarafından belirlenir ve bu bir özgün elektromanyetik alanın kendini sunama şeklidir. Her seans enerji anatomisinde güçlü bir denge sağlayarak kendini muktedir kılma enerji modelini yani evrensel uyum kafesini (UCL) harekete geçirir. Bu birleşik enerji alanı veya kozmik kafesle iş birliği eden dört aşamayı aldıktan sonra istediğiniz bir aşamayı seçebilirsiniz. Her aşamanın belli bir yöntemi ve faydası vardır.
1. AŞAMA
Bilgelik ve duygular: Bu seans stresten arındırır ve yeni bir özgürlük ve esenlik hissi yaratır. Baş ve kalp arasındaki enerji uyumu deneyimlenir.

2. AŞAMA
Kendini Yönetme ve destekleme: Bu seans geçmiş diye adlandırdığımız enerji sınırlamalarını zarafetle salıverilmesini sağlar. Aynı zamanda kendini yönetme ve destekle faklılığını açığa çıkartır.

3. AŞAMA
Çekirdek enerji yayma : Çekirdek enerjisinin yayılması Sipiritüel zekanın günlük hayata daha güçlü bir şekilde akışını cesaretlendirir. Özgün ruhsal ifadeye yeni kavram ve anlayışlarının katılması desteklenir.


4. AŞAMA
Enerjisel Başarı : Bu dengelemede potansiyel gelecek prizması vasıtasıyla kişinin kendi geleceğine bir bağlantı ve iletişim kurulur. Bu iletişim potansiyel gelecek enerjisinin zamanda birlikte yaratma gerçeğine kanallanmasıdır


Bkmlyz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Etiketler
emf, seansi, nedir

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


EMF Seansı Nedir ?

EMF Seansı Nedir ? konusu, SAĞLIK / Alternatif Tıp forumunda tartışılıyor.Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 10:48 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats