PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaş besleyici


ebush
20-08-2013, 09:56
Kaş besleyici-Kaş ve kirpik besleyici-Kaş çıkaran bitkiler1 er tatlı kaşığı Vazelin, Badem yağı ve Lanolin i benmari usulu eriterek karıştırın ve cam bir şişede muhafaza edin. Her gece gözünüze kaçırmamaya dikkat ederek sürün.

Kaş ve kirpik besleme özelliği bulunun bu ürünler, ürünlerin etkileri ve fiyatları şöyle;

AveSeena Jet-Set Eyebrow Perfection Gel: Kaş tellerini besler, dökülmesini azaltır, güçlenmelerini sağlar, esnek, yumuşak ve sağlıklı olmalarını sağlar. Fiyatı ise 159, 30 TL’dir.

Éeose Kaş ve Kirpik Serumu: Doğal görünümü bozmadan kirpiklerin uzamasını ve gürleşmesini sağlar. Kaşlarında yoğunluğu sağlamada çok etkilidir. Fiyatı ise 93 TL’dir.Kaş yenileyici serum: M2Brows Eyebrow Renewing Serum: Her tür cilt yapısı ile uyum sağlayan bu ürün belirgin, parlak ve kalın kaşlara sahip olmanıza yardımcı bir üründür. Fiyatı ise 379 TL’dir.

MAC Brow Finisher Kaş Bakım Kalemi: Kaşlara şekil verme performansına sahip olan bu ürün renkli olma özelliği ile de çok tutuluyor. Bakımlı ve parlak kaşlara sadece 44 TL ile sahip olabilirsiniz.

Mavala Double Lash Kirpik Besleyici: Kirpiklerin uzamasına ve güçlenmesine faydalı olan bu ürün aynı zamanda peksi bir yumuşaklıkta kazandırıyor. Üstelik sadece kirpiklere değil kaşlara da uygulanmaktadır. Fiyatı ise 45,50 TL’dir.

Elizabeth Arden Ceramide Lash Extending Treatment Mascara: Hem cilt bakımı hem maskara; ikisi bir arada! Bu ürün en çok tutulan kirpik bakım ürünlerinden biridir. Kirpikleri uzatan, belirginleştiren ve koruyan bu ürün aynı zamanda makyajda da büyük fark yaratıyor. Fiyatı ise 75 TL’dir.

LashGenesis Kirpik Güçlendirici ve Talika Lipocils Eyelash Treatment Gel: Daha güzel gözlere sahip olmanız için ellerinden gelen her şeyi yapan iki üründür. Kirpik köklerini güçlendirmede, kirpikleri beslemede ve ipeksi görünüm kazandırmada her iki üründe çok iyidir. Fiyatları ise şöyle; LashGenesis Kirpik Güçlendirici 229 TL, Talika Lipocils Eyelash Treatment Gel 150 TL’dir.