PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eşine güzel görünmenin yolları


ebush
20-08-2013, 10:21
Güzel görünmenin püf noktaları-Eşine güzel görünme-Eşine güzel görünmenin yollarıSeksi olmak için havalı saçların, dar ve dekolteli elbiselerin, mini eteklerin veya kırmızı ojelerin yeterli olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kendiniz seksi göründüğünüze inanmadığınız sürece çevrenizdekileri yeterince etkileyemezsiniz. İşte size gerçekten seksi olmak için birkaç öneri…

http://www.bakimliyiz.com/resim/balyaj.jpg


Kendinize güvenin

Kendine güvenmek, birçok kapıyı açtığı gibi seksi olmanın da en önemli koşuludur. Başkalarının seksi olduğunuza inanmalarını istiyorsanız, öncelikle kendinize güvenmeniz gerekiyor.

Vücudunuzla barışık olun

Vücudunuzla barışık olduğunuz zaman, etrafınızda seksi bir hava yaratabilirsiniz. Banyo, masaj, aromaterapi gibi kürlerle vücudunuzu rahatlatmak, seksi olma yolunda size yardımcı olacaktır.

Dik durun

Duruşunuz ilk göze çarpan özelliğiniz olacaktır. Dik durmak, kendinize güveniniz olduğunu gösterir. Dik yürümeye özen gösterin. İnsanlarla göz göze gelmekten kaçınmayın.

Sadece ‘kendiniz’ olun

Bazıları kimin sahte kimin içten olduğunu anlayabilir. Ne kadar doğal olursanız insanları o kadar kolay etkileyebilirsiniz. Eğer etkilemek istediğiniz insan “gerçek” sizle ilgilenmiyorsa, seksi olmanızın pek de bir anlamı yok.


uzmanlar, 'Gerçekten seksi bir görünüm için dar ve kırmızı bir elbiseden daha fazlası gerek' diyor.İşte seksi bir yaşamın püf noktaları:

1.SAÇLARINIZ her zaman bakımlı olmalı ve parlamalı.Parlak saçlar, sağlıklı ve genç bir görünümün yanı sıra sosyal statü simgesidir.Düzenli olarak kuaföre gidin.Saçınızın uzunluğundan çok stil ve cazibesi çok daha önemli.

2.EVLİLİĞİN cinsel cazibeyi öldürdüğü gibi yanlış inançlara kapılmayın:Aslında bunun tersi geçerli. Kentucky'deki Louisville Üniversitesi'nin araştırmasına göre evli insanlar daha çekici oluyor.Başkasına ait oldukları için arzu nesnesi konumuna geliyorlar.Eğer evli değilseniz sahte bir evlilik yüzüğü takarak bir bara gidin ve size içki ısmarlamak için sıraya girenlerin keyfini çıkarın.

3.BELİNİZİN kalınlığı muhakkak kalçalardan daha az olmalı.Erkeklerin tercihine göre bu oran en az yüzde 70. Önemli olan beden büyüklüğü değil bu oranın tutması.Bunun için korse kullanabilirsiniz.

4.YAPILAN pek çok araştırmaya göre, simetrik yüz hatları her iki cinsiyet için de tercih edilen yüz şekli. Simetrik bir yüz, ideal genlere sahip olunduğunun da ilk belirtisi.Erkekler, kadınlarda küçük ve yuvarlak yüz hatları arıyor.

5.ABD'Lİ ilişki uzmanı John Gottman'a göre, konuşkan bir kişilik sizin enerji dolu olduğunuzu, romantizm ve tutkuyla hareket ettiğinizi gösterir.Bu da partnerinize gösterdiğiniz ilginin ölçütü sayılır.Bu nedenle iletişim kopukluğu sezdiğiniz zaman partnerinize açık uçlu sorular yöneltin.Bütün gece size kendinden bahsederek hayatının en iyi gecesini geçirecek.

6.ADET dönemindeki kadınlar daha çekici oluyor.Son çalışmalar erkeklerin tanıdıkları kadınları en çok adet ve doğurganlık dönemlerindeki hallerindeki halleriyle hayal ettiklerini ortaya koyuyor.Çünkü o evrelerde artan östrojen seviyesi göğüs ve dudakların daha dolgun görünmesini sağlar.Ayrıca adet dönemindeki kadının yaydığı kokuya erkekler karşı koyamaz.5 Dakikada Seksi Olmak Mümkün

İŞTE kısa sürede seksapel kazanmanın yolları:

1.MÜMKÜN olduğunca dik durun.Bu duruş, göğüs ve kalça hatlarınızı ortaya çıkaracak ve belinize de yassı bir görünüm kazandıracak.

2.DÜZ bir çizgide yürüyormuş gibi adımlarınızı hep çapraz şekilde atmaya çalışın.Podyum yürüyüşü sayesinde kalçanız sürekli dansedecek ve gözler üzerinize kilitlenecek.

3.SAÇLARINIZ uzun olsun. Uzun saç daha çok ilgi çeker ve yüzünüzü çerçeveler.

4.PARLATICI yüz kremlerini deneyin.Parlak bir ten gençlik ve zerafetin simgesi.

5.DİŞLERİNİZ mutlaka beyaz olsun.Bu da gençliğin ve sağlıklı bir vücudun simgelerinden.Sarı dişler sizi yaşlı gösterir.