PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bemiks saça faydası


ebush
01-09-2013, 02:06
Bemiks saça faydası-Saç uzatma Bemiks-1 ayda 4 cm saç uzatma


BEMİKS AMPULLE SAÇ UZATMA
Saçların hızlı uzaması ve sağlıklı bir şekilde parlaması için bu makalemizi dikkate alınız. Bemiks ampulleri kullanarak saçınızı sağlığa kavuşturmak ve hızlı uzamasını sağlamak bu formülle mümkün. Bemiks ampulü eczanelerde rahatlıkla bulabilir ve saçlarınızı sağlıklı uzamasını ve gürleşmesini sağlayabilirsiniz. Bemiks ampulün içinde bulunan B vitamini saçların dökülmesini ve saçların kırılmasını engellediği için saça uygulamak çok faydalı.

Birçok saç uzatma yağı saç uzatma şampuanları var. Bunlara bir avuç dolusu para ve zaman harcamadan çözüm olabilecek bemiks ampül düzenli uygulandığında başarısı kanıtlanmış bir vitamindir. Kullanımından itibaren ilk 4 haftada etkisini gösterir. Bemiks ampülle saç bakımı yapılmaya başlandığı andan itibaren haftada en az 1 cm saçınızı uzatmanızı sağlayacaktır. Bemiks ampulü evinizde rahatlıkla saçınıza uygulayabilir saçlarınıza ihtiyacı olan vitamini sağlayabilirsiniz.

http://www.bakimliyiz.com/resim/uzun-sac.jpg


Bemiks Ampul Saça Nasıl Uygulanır

Saç Maskesi

Malzemeler ; 1 bemiks ampul, – 1 yemek kaşığı sinameki, – 1 tatlı kaşığı badem yağı, – 1 çay bardağı su

Hazırlanışı: Sinameki otunu 1 çay bardağı suya koyup demleyin. Sinamekiyi demledikten sonra içine tekrar bir fincan su ile badem yağını ekleyin ve eczaneden aldığınız bemiks ampulü kırıp içine karıştırın. Kaseye koyduğunuz karışımı saç diplerinize friksiyon yaparak yedirin. 30 – 35 dakika saçınızda bekletip ılık su ile yıkayınız.

Bemiks Ampulle Saç Uzatma Tavsiyeleri

Yukarıda hazırladığınız karışımı hafta da en fazla bir kere saçlarınıza uygulayın. Her hafta uygulamayı ihmal etmeyin.
Hazırladığınız kürü haftalık taze olarak yapın. Saç bakım maskenizi o gün kullanıp dökün.

Eczanelerde bulunan bepanten ve evigeni bu karışıma eklemeyin. Bemiksin içinde bulunan B vitamini saçın ihtiyacını karşılar.

Hazırladığınız saç bakım maskesini 2 ay ara vermeden uygulayın. Daha sonra 15 günde 1 daha sonra ayda 1 uygulamaya çalışın.

Kışın uyguladığınız bemiksli saç bakımınızı yarım saatten fazlada saçınızda tutabilir bu zaman miktarını 4 saate çıkarıp dayanabilirseniz streçle sarıp bekletebilirsiniz. Streçle sardıktan sonra daha iyi etki etmesi için kurutma makinesi ile diplerine hafif sıcaklık uygulayabilirsiniz.

Bemiks karışımını ilk uyguladığınızda saç dökülmesi ile karşılaşabilirsiniz. Endişelenmeyin sadece ölü saçların dökülmesi hızlanmıştır.

Saçlarınız yağlı saç özelliğine sahip ise hazırladığınız karışıma sinameki otunu eklemeyin. Yağlı saçlarda tam tersi etki gösterebilir.

Hazırladığınız bakım kürünü 1 ay olmadan sakın bırakmayın. Etki etmesi saç tipine göre değişiklik gösterebilir.

Saç dökülmelerinde birçok yan etken olabilir. Bunların başında gelen demir eksikliği anemi ve vitaminsizlik önce hekime başvurup özel bir rahatsızlığınız olup olmadığını öğrenin daha sonra bu kürle birlikte tedavinizi olun.

Bemiks bakım kürünü saç diplerinize iyice friksiyon yapıp daha sonra saç uçlarınızda dahil tüm saça uygulayınız.

Bemiks ampulün kokusu rahatsız edicidir. Dayanamayacak rahatsızlık yaşarsanız içine dilediğiniz yağlardan 1 – 2 damla damlatıp o kokuyu giderebilirsiniz.