PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hydroderm dudak dolgunlaştırıcı


ebush
06-09-2013, 10:39
Hydroderm dudak dolgunlaştırıcı-Hyaluronik asit dudak dolgunlaştırıcı-Hydroderm dudak dolgunlaştırıcı öncesi ve sonrası-Hydroderm first impression lips hydroderm dudakHydroderm First Impression Lip System Dudal Bakım Seti

Hydroderm First Impression Lip System Dudal Bakım Seti, dudakların nem dengesinin sağlayarak, dudakların gerginliğini alır. Dudakları dolgunlaştırarak, kırışıklıkları giderir ve ışıltılı bir görünüm sağlar. Hyalüronik asit üretimini %146 arttırır ve kolejaen üretimini %351 arttırır.


http://www.bakimliyiz.com/resim/ruj-3.jpg

Hydroderm First Impression Lip System Dudak Bakım Seti İçeriği

Dudak Gündüz Kremi - Daytime Lip Care

Dudak dokusunu güçlendiriren kolajen üretimini hızlandırır. Hyalüronik asit üretimini uyarır, daha yumuşak ve dolgun bir görünüm sağlar. Ruj ve dudak kalemi için mükemmel bir tual oluşturur.

Dudak Gece Kremi - Nighttime Lip Care

Kuru dudakların nem kazanmasını sağlar. Serbest radikallerden dolayı oluşan erken yaşlanma belirtilerini önler, dudakları besler. Sabah yumuşacık dudaklarla uyanmanız için tüm gece çalışır.

Dudak Peelingi - Gentle Lip Scrub

-Dudakları ölü hücrelerden arındırarak daha pürüzsüz ve yumuşak bir görün sağlar. Çizgi ve kırışıklıkları hafifletir. Dudak dokusunu onarır.


-Hydroderm First Impression Lip System Dudak Bakım Seti Kullanımı

-Hydroderm First Impression Lip System Dudak Bakım Seti ile birlikte 3 farklı dudak bakım ürününe sahip olursunuz. Daytime lip care-dudak gündüz kremi, dudaklara gündüz uygulanmalıdır. Nighttime lip care-dudak gece kremi, dudaklara gece uygulanmalıdır. Gentle lip scrub-dudak peelingi, haftada iki veya üç kere dudaklara uygulanmalıdır.

-Ürün 3*10 ml'dir.