PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Temizleme sütü nasıl kullanılır


ebush
13-09-2013, 11:19
Temizleme sütü nasıl kullanılır-Temizleme sütü ve tonik nasıl kullanılır- Temizleme sütü nasıl uygulanır1.Temizleme
Cildin doğal nem dengesini bozmadan ciltteki yağ fazlasını, kir ve makyaj kalıntılarını temizler. Her sabah ve akşam göz çevresi hariç cildinizi temizleyerek daha yumuşak ve taze bir cilde sahip olabilirsiniz. Temizleme ürünlerini alnınız, boynunuz, çene ve yanaklar olmak üzere eliniz yardımı ile aşağıdan yukarıya doğru dairesel hareketlerle uygulayınız. Temizleme köpükleri her cilt tipi için uygun ürünlerdir. Temizleme sütleri normal, kuru ve hassas ciltler için, temizleme jelleri ise yağlı ve karma ciltler için üretiliriler.

Göz çevresi ve göz makyajı için özel temizleyiciler kullanılmalıdır. Göz makyajı temizleyicilerini yukarıdan aşağıya doğru hareketlerle uygulayınız. Göz makyajı temizleyicisini ıslatacağınız pamuk üzerine dökerek uygulayınız. Sonrasında göz çevresini su yardımı ile durulayıp, göz çevresine uygun bir göz kremi kullanınız.

2.Tonikleme
Temizlemeden sonra ciltte kalmış kir, yağ ve temizleyicinin kalıntılarını temizleyerek gözeneklerin sıkılaştırılması için tonikleme gereklidir. Ferahlık verir. Canlandırıcı etki sağlar. Ve cilt bakım kreminin cilt tarafından kolayca emilmesini sağlar.
Her sabah ve akşam temizleyiciden sonra bir pamuk yardımı ile cilde tampon yaparak, göz çevresi hariç uygulayınız.