PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Limonla cilt beyazlatma


ebush
14-09-2013, 09:01
Limonla cilt beyazlatma-Yüz beyazlatmak için limon-Cildi beyazlaştırmanın yolları-Limon ile yüz beyazlatma

Limon asiti harika bir dezenfektandır Cilt lekelerini de yok etmesiyle bilinen Limon aynı zamanda harika bir renk açıcıdır.

Uygulanışı: her akşam yatmadan önce bir dilim Limon kesip bununla çok hassas olduğu için Göz çevresi hariç tüm yüzünüzü iyice ovun Limonun antibakteriel asidi cildinizde yanma kaşınma hissi uyandırabilir bu en geç 10 dakika içinde geçicektir yüzünüzde Limon kalıntılarının kalmasını sorun etmeyin çabuk kurur, yüzünüze Limonu sürdükten sonra durulamadan yatın sabah kalktığınızda yüzünüzün oldukca gergin olduğunu hissediceksiniz, ılık su ile yüzünüzü iyice yıkayın ardından hafif bir nemlendirici ile cildinizi nemlendirin, cildinizin nekadar yumuşadığını ilk günden fark ediceksiniz. Bu işlemi düzenli uyguladığınızda bir kaç gün içinde cildinizin renginin açıldığını fark ediceksiniz, cilt rengini açmakla beraber Limon asitleri sivilceleride kurutacağından pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız.

Dikkat edilmesi gerekenler: cildi hassas olanlar bu yöntemi uygularken eğer yanma ve kaşınma hissi 10 dakika sonra geçmiyorsa hemen durulayın ve birdaha uygulamayın belliki Limon asidi cildiniz için fazla sert.

Misafir
03-10-2015, 01:04
arkadasşlar denedim 1 hafta kadar hem cildimin rengi açıldı hemde lekelerim azaldı ama sivilcem var 1 tane küçüçük ona etki etmedi cildim yumuşacık bupday tenliydim artık beyaz sarı gibi :)