PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ergenlik sivilcelerine bitkisel çözüm


ebush
17-09-2013, 10:27
Ergenlik sivilcelerine bitkisel çözüm-Ergenlik sivilceleri için doğal çözümler- Sivilcelere kalıcı çözümDaha ziyade ergenlik çağına eren gençlerde görünen bir deri hastalığıdır. Tüy diplerinde yağ bezlerinin iltihaplanmasıyla meydana gelir. Derisi yağlı kişi*lerde daha fazla görülür. Ergenlik sivilceleri, ergenlerde psikolojik problemlere yol açabilir. Ergenlik sivilceleri tedavisi sabır gerektirir.

Ergenlik sivilcelerinin tedavisi :
1. Ergenliklere biraz kükürt sürülmesi fayda sağlar.
2. 100 gram vazelinle karıştırılıp ergenliklerin üzerine iyice sürülür.
3. Ardıç katranı vazelinle karıştırılıp ergenliklerin üzerine iyice sürü*lür.


Ergenlik sivilceleri, pek çok insanın tabiri caizse hayatını karartmıştır.Bir Düşünün.. Tam beğenilme çağında ve beğenilme isteğinin doğruğundaki gencimizin yüzünde bir sürü sivilce.. Ne yaparsa yapsın, bir türlü geçmiyor. evde uyguladığı yöntemler işe yaramıyor. Ama üzülmeyin arkdaşlar... Ergenlik sivilcelerinin kökünü kazıyacak formül bulundu. Üstelik, bu formülü evde rahatlıkla uygulayarak, çok iyi sonuşlar almanız mümkün.
Ergenlik Sivilceleri,Ergenlik Sivilcelerine Ne İyi Gelir,Ergenlik Sivilcelerine Kesin Çözüm,Ergenlik Sivilcelerine Bitkisel Çözüm,ERgenlik Sivilcelerine

Şifalı Bitkiler

* Taze sinirotu yaprakları ezilerek, lapa haline getirilip sivilcelerin üstüne konur.
Sabun otu kökü kaynatıldıktan sonra elde edilen suyla cilt temizlenir.
* Marul sıkılarak, suyu ile sivilceler üstüne kompres yapılır.
3 su bardağı suyun içine, 20 gram marul doğrandıktan sonra 2 saat kaynatıldıktan sonra, elde edilen su ile sivilcelere kompres yapılır.
* Civanperçemi otu 5 dakika kaynatıldıktan sonra 15 dakika bekletilir, elde edilen su ile günde bir kaç kez sivilceler üstüne kompres yapılır.
Bir su bardağı suya, 10 gram taze ya da kuru ceviz yaprağı konularak 10 dakika kaynatılır,elde edilen su ile sivilcelerin üstüne kompres yapılır.