PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aspirinin cilde faydaları


ebush
17-09-2013, 09:35
Aspirinin cilde faydaları-Aspirinin sivilceye faydası-Aspirin maskesinin faydaları-Aspirinin yüze faydasıMalzemeler:

* 3 adet aspirin,
* 1-2 çay kaşığı su,
* 1 çay kaşığı bal.

Aspirin Maskesinin Yapılışı :

Maskeyi temiz bir cilde uygulamanızda fayda var. Maskeyi uygulamadan önce cildinizi temizlemeniz tavsiye edilir. Hatta haftada bir peeling uygulanmış ciltte daha güzel sonuçlar verecektir.

3 adet Aspirin bir çay tabağına konulur. Üzerine çay kaşığı ile çok az miktarda su eklemeye başlayın. Sonra çay kaşığı ile aspirinleri ezin ve eritin. Yüze sürülcek macun kıvamına gelene kadar az miktarda su ilave etmeye devam edin. Macun kıvamına geldikten sonra bir kaşık kadar balı karışıma ekleyin. Aspirin maskeniz kullanıma artık hazır.

Aspirin maskesini göz çevreniz hariç tüm yüzünüze sürün. 15 dakika yüzünüzde bekletin. Sonra parmaklarınızı hafifçe ıslatın ve hafifçe yüzünüzü ovun. Sonra yine ıslatın ve yine hafifçe yüzünüzü ovun. Bir kaç defa bu işlemi yaparsanız, peeling etkisi yapacaktır ve cildinizi kirlerden arındıracaktır. Sonra yüzünüzü yıkayın. Bebek cildi gibi bir cilde kavuşacaksınız.

Aspirin maskesinii haftada 1-2 defa uygulayabilirsiniz.

aspirin sivilce, sivilce aspirin, aspirin maskesi suna dumankaya, aspirinli sivilce maskesi, sivilcelere aspirin, aspirin maskesi nasıl yapılır, aspirin peelingi, yoğurt ve aspirin maskesi, bebe aspirini sivilce, suna dumankaya aspirin maskesi