PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ünlülerin bacakları nasıl pürüzsüz


ebush
19-09-2013, 12:52
Ünlülerin bacakları nasıl pürüzsüz-Bacaklardaki pürüzler-Bacakların pürüzsüz olması için ne yapılmalı-Güzel bacaklara sahip olmakBacaklarınızın güzelliği ve sağlıklı olması için düzenli bakım yapılması gerekmektedir. Bacaklar erkeklerin en çok dikkat ettikleri bölgelerin başında gelmektedir. Bu sebeple bacaklarınızın pürüzsüz ve güzel görünmesi size her zaman avantaj sağlayacaktır.


Pürüzsüz Bacaklar İçin...


Dikkat Edin!
Bacaklarınızdaki tüyleri aldıktan sonra sıcak duştan, güneşlenmekten ve deeodorantlardan uzak durmalısınız.

Bacaklarınızdaki tüylerden kurtulmanın bir çok yolu var. Eğer ağdayı tercih ediyorsanız, ağdanın çok sıcak olmamasına dikkat etmelisiniz. Kullanmadan önce avucunuzun içi ile ağdanın sıcaklığını kontrol edin.

Kısa tüyler için ağda kullanmayın. Ağdayı tüyleriniz uzadıktan sonra yaparsanız, daha pürüzsüz bir cildiniz olur. Yoksa cildinizde bazı morlukların oluşmasına sebep olabilirsiniz.


Mutlaka Yapın!
Bacaklarınızı yıkayın, bir havlu ile kurutun ve nemlendirici sürün. Ardından pudra dökün. Bir süre bekledikten sonra ağda yapmanız gereken yerleri sarışın bile olsanız rahatlıkla görebilirsiniz.

Ağdayı kaynatmamalısınız. Ilık olmalı. Soğuk olarak uygulanabilenleri tercih etmelisiniz. Ağda yaparken yanınızda buz bulundurmanızda fayda var.

Herhangi bir kızarıklık ya da morluğa karşı, üzerine hemen buz sürmeniz yararlı olur. Ağda bittikten sonra kan dolaşımını sağlamak için bacağınızı soğuk suyla yıkamalısınız.

Son olarak bacağınıza bir nemlendirici sürmeyi ihmal etmemelisiniz.

Misafir
14-10-2014, 02:32
ben agda kullanıyorum fakat aldıktan sonra o kdar fazla sıyah kıl köku varkı aldıgı bellı bıle olmuyor yardm edın