PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Achromin krem ne işe yarar


ebush
24-09-2013, 10:28
Achromin krem kullananlar-Achromin krem ne işe yarar-Achromın leke kremiLeke sorunlarının giderilmesi için çaba harcayan birçok firma gibi ALENMAK da, 117 yılık özel formülüyle, çeşitli ödüller kazanan ACHROMIN leke giderici serisini üretmiştir.

ACHROMIN leke giderici serisinin tüm ürünleri; hamilelik, güneş yanıkları, yaşlılık ve çiller gibi birçok cilt lekelerinin giderilmesinde başarılı sonuçlar elde etmiştir.


ACHROMIN 45 ML
Yüzdeki ve vücuttaki koyu lekeleri (çiller, yaşlılık lekeleri, hamilelik sonrası lekeler, güneş yanığı lekeleri vs.) hızlı ve etkili bir biçimde giderilmesine yardımcı olur. Ürünün aktif bileşenleri (Malaclear,betakaroten) sayesinde melanin pigmentinin aşırı üretimi bloke edilir ve mükemmel leke açıcı etki sağlanır. Achromin Leke Açıcı Krem UV korumalı oluşu sayesinde uygulandığı her cilt tipi için dış etkenlere karşı mükemmel bir koruma kalkanı oluşturur. Çok hassas cilt tiplerinde kullanımında dahi oldukça nazik ve başarılı sonuçlar elde edildiği kanıtlanmıştır.

KULLANIM ŞEKLİ Temiz ve kuru cilde dairesel masaj hareketleriyle krem iyice emilene kadar sabah ve akşam olmak üzere günde iki uygulanır. ÖNERİ Üründen maksimum etki alabilmek için Achromin serisindeki diğer ürünlerle birlikte ve düzenli olarak en az 6 hafta kullanılması tavsiye edilir.

ALENMAK, Bulgaristan'da 1892 yılında kurulmuş çok eski ve köklü bir kozmetik firmasıdır, ACHROMIN leke giderici serisi ile, en son 2008 yılında altın madalya ödülü almıştır.

Kayıtsız Üye
27-06-2015, 02:38
Yuzumde kizariklik ve sivilce izleri var azda olsa sivilcem var bu ilaci doktor tavsiyesi olmadan kullansam zarari olurmu acaba ve yuzumdeki kizariklari sivilce izlerini tamamen gecirirmi