PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Derya Baykalın güzellik sırları


ebush
24-09-2013, 09:43
Derya Baykal cilt bakımı-Derya Baykalın güzellik sırları-Derya Baykal maskeDerya Baykalın tarifini verdiği cilt maskesi tarifi..Firavun karısı kremi özellikle cilt sorunları için doğal bir bakım kremidir.
Firavun karısı kremi özellikle cilt sorunları için doğal krem olmakla beraber hazırlanışı da kolay bir cilt bakım maskesidir.Firavun karısı kremi Derya Baykal’ın sunduğu Deryalı günler programında tarifini verdiği bir krem.

Firavun karısı kremi özellikle cilt sorunları için etkili.
Malzemeler: 25 gr balmumu, 25 gr saf zeytinyağı.
Hazırlanışı: Balmumu ile zeytinyağını bir kabın içinde benmari usulü ile eritin ve iyice karıştırın. soğumaya bırakın. Eğer sert olursa biraz daha zeytinyağı ilave ederek aynı işlemi tekrar edin.

Derya Baykal’ın Gençlik Sırrı

Doğal güzellerden olan ve asla yaşlanmayan güzel oyuncu ve sunucu Derya Baykal, güzellik sırrının çok sık banyo yapmak ve her banyo sonrasında cildine bebek yağı sürmek olduğunu söylüyor.

Yüzü için kil ve bal maskesinden şaşmayan sempatik sunucu, saçları için de düzenli olarak bakım yağı kullanıyor. Saç maskesi olarak E vitamini ve D vitamini karışımından oluşan bir maske tercih ediyor.