PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rejene hakkında yorumlar

ebush
25-09-2013, 10:10
Rejene hakkında yorumlar-Rejene kullananlar-Rejene kullananların yorumları- Rejene ile ilgili yorumlar

Zayıflama hapları, zayıflama bantları ve ideal kilo hesaplaması konusunda Beslenme ve Diyet Uzmanı Hülya Çağatay’ın önerilerine göz atın.

Zayıflama hapları işe yarıyor mu?

Beslenme ve Diyet Uzmanı Hülya Çağatay zayıflama haplarını herkesin kullanamayacağını belirtiyor. Normal ağırlıkta veya hafif şişman olan kişilerin bu hapları kullanması ciddi problemler yaratabilir.

Yağların depolanmasını engelleyen, yosun gibi bitkisel formülü olan zayıflama hapları var. Zayıflama hapı kullanmadan önce bir uzmana başvurmakta fayda var. “Gerekmediği sürece kişiler asla tek başlarına karar vererek zayıflama hapı kullanmamalı” diyor.

Arkadaş tavsiyesi ile alınan zayıflama hapları vücudun ihtiyaç duyduğu minerallerin atılmasına, kontrolsüz kilo vermeye, aşırı kilo almaya neden olabilir. Uzman kontrolünde kullanılan hapların ise elbette olumlu etkisi vardır.

Rejene Çatlak Kremi Kullanıcı Yorumları farkıyla görüşlerini dile getiriyorlar. Siz de şikayetçi olduğunuz çatlaklarınızdan dolayı kullanmış olduğunuz rejene ürünü hakkında neler düşündüğünüzü bizimle paylaşmak istemez misiniz?

Rejene ile günlük sadece 3 kez kullanım sonrasında vücudunuzda ki çatlaklardan, vucüdunuzda bulunan doğum sonrası görüntülerden ya da çeşitli kötü görüntülerden kurtulabilirsiniz.

Doğum sonrasında meydana gelen çatlaklar için tavsiye edilen Rejene Çatlak Kremi için yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz..

aysel diyor ki:
merhabalar ,
rejene yi kullandım ve benim gibi çatlaklarından sorun yaşayanlara anlatmak istedim.
kullanalı 3 hafta oldu çatlaklarımda bayağı bir düzelme var.
bacaklarım ve kalçamda vardı. neredeyse görünmüyor.
teşekkürler rejeneeee :) ))))