PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dinç olmanın sırları


ebush
27-09-2013, 12:42
Dinç olmanın sırları-Dinç bir yüz için güzellik sırları-genç ve dinç olmanın sırlarıDinç olmak güne zinde başlamak için yapılması gerekenler nelerdir?

dinç bir vucuta nasıl sahip olunur bunları uzmanlarımızın ağzından okumak dinlemek istermisiniz. Güne yorgunmu başlıyorsunuz dert etmeyin artık kafanızdaki sorulara yanıt bulabileceksiniz. Sabah dimdinç kalkmak bazen kavus olabiliyor, nedeni kullandığınız yan etkisi olan ilaçlar kötü alışkanlıklar insan vucudunu yorabilmekte ve güne halsiz başlamanıza neden olabilmektedir. Bu rahatsızlıkları yaşayanlar için zinde kalmalarını sağlayacak bitkisel önerilerimiz'i dinlemek istermiydiniz?.

Dediklerimizi uygulayarak kendinizi eskisine oranla bir hayli güçlü ve zinde tutabilirsiniz. Bu da günlük yaşantılarına çok sekte vuran durumdur.Hele ki çalışan kişi ise işine konsantre olmakta zorluk çekeceği gibi gün boyu devamlı halsiz ve güçsüz hisseder kendini.

Dinç Olmak için bitkisel öneriler Kendinizi zinde tutabilmek için yemek öncesinde bal yenir. Kereviz,elma ve havuç tüketilir. Ayrıca ceviz içini bal ile karıştırarak yiyebilirsiniz. Bu bitkisel öneride ise incir yerine elma kullanılır.Elma rendelendikten sonra anason tohumları ile birlikte ezilir.Buna da yine marmelat halini alıncaya dek bal eklenir.Kahvaltı öncesinde ve yatmadan önce 1 kaşık yenir. Yapacağınız bitkisel karışım İncir kuruluktan anason tohumları ile karıştırılarak birlikte ezilir. Bu 2 karışıma ilaveten marmelat kıvamına alıncaya dek bal ilave edilir.Yapılan marmelatı yemek öncesinde 1 yemek kaşığı yenir.