PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tuz ile peeling


ebush
29-09-2013, 08:11
Tuz ile peeling-Tuzla peeling-Tuzlu peeling-Doğal kimyasal peeling


Yüze Tuzla Peeling, yüzünüze tuzla peeling yapın güzelleşin, en ekonomik peeling tuz peelingi, tuz ve yoğutla cilt bakımı yapın, cildinizi tuz peelingi ile koruyun, yüzünüze haftada bir defa tuzla peeling yapın, tuzlaa peeling nasıl yapılır, tuz ve yoğurtlu peeling tarifi.

Tuzla yapılan peeling için malzemeler;
•Üç çorba kaşığı tuz
•Üç çorba kaşığı yoğurt
•İki çorba kaşığı bal

Tuz ve yoğurdu karıştırarak yüzünüze dairesel harektlerle peeling yapın. Ölü deriler tamamen temizlendikten sonra cildinizi ılık suyla yıkayarak durulayın. Daha sonra yüzünüze bal sürerek 5 dakika bekletin ve ılık suyla yıkayarak durulayın.

Bu peelingi haftada bir defa yapmalısınız.

Sağlık yaşam için Yaşam kalitemizi artırmak amacıyla kullandığımız şifa kaynağı Himalaya Tuzu Peeling amaçlı kullanımı’da yaygındır.
Sole olarak içme suyumuzda, Sorfa tuzu olarak sofralarımızda, Banyo tuzu olarak banyoda kullandığımız himalaya tuzu aşağıda vereceğimiz tarifle

Cilt gözeneklerinin temizlenmesi

Detoks

peeling amaçlı olarak kullanılmaktadır.

2 yemek kaşığı kadar doğal Himalaya Kristal tuzu aynı miktarda zeytin yağı ile karıştırılır. Kısa bir süre duş alıp gözeneklerimizi açtıktan sonra yatağınızın üzerine sereceğiniz havlunun üzerine yatarak peelink amaçlı istediğimiz yerlerimize karışımı sürüyoruz. (Arada bir karışımı karıştırıyoruz.) Üzerimize havlu örterek 30 dakika etki etmesini bekliyoruz Sonrasında ılık suda durulanıp Havlu ile kurulanınıyoruz ancak havluyu cildinize sürtmüyoruz..

Önemli: sauna yada hamam sonrasında daha etkili olabilir. Kullanım alanları Cilt yenilenmesi (Regeneration) Stres Cilt kırışıklıkları Cilt gözeneklerinin temizlenmesi
NOT: İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır.