PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güzel bir genç kız olmanın yolları

ebush
29-09-2013, 07:22
Güzel bir genç kız olmanın yolları-Yüzü güzel göstermenin yolları-Güzel bir cilde sahip olmanın yolları

Stil sahibi olmanın 11 altın kuralı

İyi bir stil oluşturmanın yolu öncelikle kendine güvenden geçiyor. Kişisel bakıma önem vermek, görgü kurallarını bilmek de stilde etkili olan unsurlar arasında.

Adabımuaşeret kurallarına uyun. Her zaman zarif ve kibar olun. Mesela teşekkür etmeyi, bir ortamdan ayrılırken müsaade istemeyi kalabalık bir davette telefonunuzu sessize almayı unutmamalısınız.

Özgüven kendinizi iyi ifade ediş şeklidir. Giydiğiniz kıyafet bile üzerinizde güzel durur. Kendine güvenen kişi girdiği her ortamda dikkati üzerine toplar. Her zaman güler yüzlüdür.

Vücut şekline göre giyim doğru giyimdir. Klasik parçalara ağırlık verin, yeni trend ürünlerle karıştırıp giyin, beğenmediğiniz yerinizi her zaman kapatın,dekolteye dikkat edin,yerine göre giyinin.

Aksesuar seçimi sizi ilk ele verendir. Gereksiz aksesuar kullanmayın, kıyafetinizi aksesuarla destekleyin. Kaliteli parçalar olmasına, gözü yormamasına ve size enerji vermesine dikkat edin. Az bazen çoktur bunu kıyafetlerinizde de vurgulayın.

Sosyalleşin. Arkadaşlarınızla vakit geçirin. Gündemi takip edin ve mümkün olduğunca dinlenmesini bilin.

Cilt temizliğine önem verin. Temizliği yapılmamış bir cildi ne kadar fondötenle kapatırsanız kapatın hiçbir zamanhijyen bir görüntü veremezsiniz. O yüzden de cilt temizliğiniz doğru giyinmeniz kadar önem teşkil eder.

Sıcak ve doğal olun. Güne başlarken, evden çıktığınızda gördüğünüz herkese günaydın demeyi ihmal etmeyin ve hiç kimseye yukarıdan bakmayın. Pozitiflik bir yaşam biçiminiz olmalı. Kendinizi sevin. Çocuğunuza bırakacağınız en güzel miras sevgidir.

Bakımlı dişler sizi girdiğiniz her ortamda fark ettirir. Güzel giyiminiz kadar ağız bakımınız, pozitif gülüşünüz çok önemlidir.

Doğal makyaj, doğal görünüm kadar etkilidir. Göz altı kapatıcısı, hafif bir pudra, biraz allık, ruj ve rimel size daha fresh, daha sağlıklı bir görüntü verir.

Parfümünüz sizi ilk tanıtandır. Ağır olmamasına dikkat edin. Parfümün her zaman temiz bir tene kullanılacağını unutmayın. Sabah kalktığınızda duş almadan güne başlamayın.
Güzel ve mutlu görünmenin en önemli bir kuralı da okumaktan geçer. Öğrenmenin hiçbir zaman yaşı olmaz, okuyarak her konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Gittiğiniz her ortamda konuşabilecek, fikrinizi söyleyecek konularınız olmalıdır.

CİLT SAĞLIĞINIZ NASIL BİR HAYAT YAŞADIĞINIZIN SİNYALİNİ VERİR
Makyaj yapılan cildi temizlemeden uyumak, ciltte sivilce oluşumuna, gözeneklerin genişlemesineneden olur. Kesinlikle cildinizi kirlerden ve yağlardan arındırmalısınız. Yüzünüzü jelleyıkayacakvakityaratın, beş dakika kendinize zaman ayırın. Pilli yüz temizlemefırçasını yüzünüzde 60 saniye gezdirin, bu işlem cildinizin kirlerden kurtulmasını sağlar. Haftada iki kez peeling uygulayın ve bu aşamalardan sonra detoksetkili bir maske kullanarak cildinize canlılık veparlaklık getirin. Sevgili hanımlar kendinize ayıracağınız 5 dakika sizin daha genç veenerjik görünmenizi sağlayacaktır.
———————————————————————————————————-
Womenist haberine göre detaylarla estetiği yakalamakta usta olan kadınlar, son yıllarda güçlü duruşları ve güzellikleriyle erkek egemen iş dünyasını da değiştirmeye başladılar. Siz de iş dünyasında tarzınızdan ödün vermeden sağlam bir duruş sergilemek istiyorsanız, sizin için seçtiğimiz bu aksesuarlara bir göz atın.
Ajanda
Randevularınızı kaçırmamak ve iş hayatınızı düzene oturtabilmek için mutlaka bir ajandanız olmalı. Bunun için Smythson ya da Filofax’ın deri ajanda alternatiflerinden birini tercih edebilirsiniz.
Cep Telefonu
Ofisinizde olmadığınız zamanlarda bile gelen maillere hemen dönüş yapabilmek ve işinize ne kadar hakim olduğunuzu gösterebilmek için mutlaka bir iPhone’nunuz ya da Blackberry’niz olmalı. Teknolojiyi yakından takip ettiğiniz imajını sağlamlaştırmak için telefonunuzun son model olması da büyük önem taşıyor.
Defter
Katıldığınız toplantılarda alacağınız notları şık bir deftere almak istemez misiniz? Elbette istersiniz çünkü yaptığı işe estetik katmak kadının doğasında var
Dolma kalem
Yaptığınız başarılı işlerin altına imzanızı atarken, iş dünyasının önde gelen isimlerinin tercihi olan Cartier ya da Montblanc marka bir dolma kalem kullanarak, hedeflerinize ulaşmak konusunda ne kadar iddialı olduğunuzu gösterebilirsiniz.
Evrak çantası
Haftanın en az beş günü yanınızdan ayırmayacağınız evrak çantanızın şık olması kadar dayanıklı olması da büyük önem taşıyor. Bunun için Hermes’in ya da Tod’s’un deri evrak çantası modellerinden birini tercih etmeniz sizin için çok daha doğru olacaktır.
Gözlük
Bilgisayar başında geçen uzun iş saatleri er ya da geç göz problemleri yaşamanıza neden olacaktır. İyisi mi siz şimdiden Ray-Ban’in ya da Persol’ün hem oldukça aaaai hem de kişiye ciddiyet katan optik gözlüklerinden bir tane edinin.
iPad kılıfı
Gündemin nabzını tutan, gelişmelerden haberdar bir iş kadını olmak istiyorsanız, sahip olmanız gereken en önemli şeylerden biri de iPad. Elbette hiçbir zaman yanınızdan ayırmayacağınız teknoloji harikası tablet bilgisayarınızın kılıfı da en az sizin kadar şık olmalı. Smythson ve Bruno Cuccinelli şıklığınızı tamamlamanıza yardımcı olabilecek markalardan
Kartvizitlik
Değiştiremeyeceğiniz ya da değiştirmeniz çok zor olduğu en önemli şey karşınızdaki kişi üzerinde yaratacağınız ilk intibadır. Bu sebeple herhangi bir ortamda tanıştığınız ya da karşılaştığınız birinin elini sıktıktan sonra kartınızı verirken kullanacağınız kartvizitlik büyük önem taşıyor. Tiffany & Co. ya da Cartier marka bir kartvizitlik, sizin işinizi ne kadar ciddiye aldığınızın en önemli göstergelerinden biri olacaktır.
Kol saati
İş dünyasında çok sık duyulan sözlerden biri olan “Vakit, nakittir.” sözü, zamanın ne kadar kıymetli olduğunun en önemli göstergelerinden. Eğer karşınızdaki kişiye zamanın sizin için ne kadar önemli olduğunu şık bir dille anlatmak istiyorsanız, Rolex ya da Hermes marka bir kol saati kullanmayı deneyin.
Kulaklık
Gününüzün büyük bir kısmı uzun telefon görüşmeleri yaparak geçiyorsa, bunun sağlığınız için ne kadar büyük bir tehdit olduğunun farkındasınızdır. Aynı şekilde araba kullanırken yaptığınız görüşmeler de sizin için büyük bir tehdit oluşturuyor. Ancak görüşmeleriniz sırasında, Dr. Beats Glam Gaga serisi kulaklıkları kullanarak hem sağlığınızı hem şıklığınızı hem de tarzınızı koruyabilirsiniz.

Misafir
06-02-2014, 12:09
En kolay kilo vermenin yolları

Misafir
03-05-2014, 12:21
Merhaba ben artık 13 yaşındayım ve hala stilim cocuk stili gibi :( Bana yardım edin artık güzelliğimi ortaya cıkarıp buyumek istiyorum

Misafir
07-05-2014, 05:22
GÜZEL öneriler var bence insanlar duş almadan evden çıkmamalı bide duş almadığı için 1 kutu parfümü üzerine boşaltanlar var işte onlar için iyi bi site ben çok beğendim... :)

Misafir
30-05-2014, 10:11
Güzel olmak için olması gerekenler:
-fit vücut
-Aknesiz, kırışıksız ve güzel bir cilt
-Parlak, yumuşacık ve hacimli saçlar
-Manikürlü tırnaklar
-Yumuşacık eller
-Hafif ve hoş koku
-Dolgun dudaklar
-Kıllardan arındırılmış bacaklar
-Bembeyaz dişler
-Sıfır ter kokusu ve sıfır ağız kokusu
-Hafif ve melodili ses
-Zarif ve hoş davranışlar
-Ve sizin kendi özel tarzınız

serenay
22-06-2014, 10:24
meraba ben 12 yaşındayım ve size birkaç önerim oluck
1. aslında illa makyaş değildir kendinizi doğal güzelliklere rındıra bilirsiniz örneyin papatya özü yüzünüz ve saçlarınız için harika bir yöntem saçlarınızı açık renkli ve olgun gösterir yüzünüzde siyah noktadan eser kalmaz

Misafir
17-07-2014, 05:23
ablanızı ii dinleyn güzel olmk istiyosanız önce sizi irkinleştiren şeyi bulun mesela bendeki sorun çil benim çillerim var belkide sizin sıyah noktalarınız var bunlar için maske alın ya da evde yapın kendinize tarifi internette bulunur ararsını internetten işte böyle sorunlarınızı halledeceksnz sonra Giyim tarzınız olacak farklı farklı tarzlardaa giyinmemenizi tercih ederim çocu gibi ASLA giyinmeyn yoksa ezik damgası yersiniz converse veya coniconverse niz kesin olmalıdır aşırı makyaj asla yapmayın az bi fonddoten göz altlarına felan çok ama çok hafifi kirpiklerinizin sadece ucuna rimel hafif açık renkli ruj emn olun işe yarar ama şişkoysanız o ayrı ;) ....

Misafir
23-07-2014, 02:21
Bence güzel olmanın tek yolu fit vücut ve iç güzellik

Misafir
29-07-2014, 11:53
Kendiniz olun böyle şeylerle kasmayın kendinizi bütün kızlar güzeldir bunu unutmayın

Misafir
31-07-2014, 10:07
Gerçekten çok iyi bir site

Misafir
31-07-2014, 11:13
bence guzellik allah vergisi

Misafir
07-08-2014, 09:12
Ben 12 yasındayım güzel olmak için bazı yöntemlerim var bunları denerseniz güzell olabilirsiniz hem kolay hemde herkesin evinde vardı öyle papatya çayı ile olan bişi deil:öncelikle her gün duş alın... Ondan sonra duşdan sonra parlak bir cilt için heryerinize krem sürün... üstünüzü güzel giyinin saclarını za bayodan çıktıkytan sonra elidor deişik türlerde şaç kerimeniz varsa saçınıza uygulayın taryın ve bunu her gün uygulayın..sonucu:aradan 10 15 gün geçtiktren sonra kendiniizi tanıyamıcaksın sonuçunu görçesiniz....kazandıran ne?:güzel bi cil dolgun saçlar denein lütfennn.....

Misafir
13-08-2014, 09:08
Bence de bunları uygulamak istiyorum ama yüzümde siyah noktalar var bunu geçirmek için peeling felan kullandım azalmaya başladı ben de kulanmayı bıraktım ve yine çoğaldı bunun için ne yapmam gerek

Misafir
19-08-2014, 05:40
ben 14 yaşındayım koşucuyum fitim o yüzden bu halimden çok memnunum ama esmer olmak istiyorum ve en istediğimde o çünkü bazen esmer oluyorum harika bi görünüme sahibim :D

Misafir
26-08-2014, 12:59
Ya siz iyi misiniz ? Herkesin tarzı kendine ayrıca daha 12-13 yaşındasınız biz sizden mi öğrenicez modayı ?Bazı insanlara zayıf olmak yakışıyor bazılarına kilolu.Saçma saçma konuşmayın biraz büyüyün.Ayrıca Converse modası 3 yıl önce geçti ;)))

Misafir
31-10-2014, 09:14
Arkadaşlar unutmayın çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır.

Misafir
01-11-2014, 05:24
Ben 11 yaşındayım ve güzel görünmek istiyorum ama kıyafetlerim hep çocuk gibi benim stilim genelde dar paça pantalon ve tsört bana bir stil bulurmuaunuz

Misafir
27-11-2014, 08:34
Site Güzel Ama;Güzellik illa makyaj yapmak,fit vicüt demek deil sadece kendiniz olun kıskanmayın ve cool olmayın, bnce bnböyleyim ve okulun en havalı ve güzel kızıyım :)

Misafir
27-11-2014, 08:37
evet güzel olmak için ilk olarak temiz olmanız lazım ne kadar güzel olursanız olun pis olanı kimse sevmez ve saymaz emin olun :)))

Kayıtsız Üye
29-12-2014, 04:15
ablanızı ii dinleyn güzel olmk istiyosanız önce sizi irkinleştiren şeyi bulun mesela bendeki sorun çil benim çillerim var belkide sizin sıyah noktalarınız var bunlar için maske alın ya da evde yapın kendinize tarifi internette bulunur ararsını internetten işte böyle sorunlarınızı halledeceksnz sonra Giyim tarzınız olacak farklı farklı tarzlardaa giyinmemenizi tercih ederim çocu gibi ASLA giyinmeyn yoksa ezik damgası yersiniz converse veya coniconverse niz kesin olmalıdır aşırı makyaj asla yapmayın az bi fonddoten göz altlarına felan çok ama çok hafifi kirpiklerinizin sadece ucuna rimel hafif açık renkli ruj emn olun işe yarar ama şişkoysanız o ayrı ;) .... allah herkesi güzel yaratmıştır o yüzden makyaja falan hiç gerek yok bence

Misafir
30-12-2014, 02:13
bence gerekli olan şeyler fit bir vucut ve cool bir tarzzzz

Misafir
04-01-2015, 08:57
Çok saçma kızlar kendinize gelinde bunlara inanmayın ablanızdan bir tafsiye.Kızlar çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır.

Misafir
17-01-2015, 11:15
DÜNYADA GÜZEL OLMAK İSDİYORUM OKULDA HERKES BENLE DALGA GEÇİYO GEÇMESİNLER

Kayıtsız Üye
06-02-2015, 01:00
Spor yapmak ve bol su içmek

Kayıtsız Üye
31-03-2015, 10:55
En kolay kilo vermenin yolları

Yemek yeme😃😃

Misafir
02-05-2015, 04:27
güzel ama kilolu olunca napıcaz ??

Misafir
17-05-2015, 02:06
Hem Güzel Hemde sevimli bi kız olmak
Neden sevimli olmak yazdım 16 yaşındayım ve sevimlilik olmadan güzelliğinde pek işe yaramadığını biliyorum.
öncelikle güzellik,
her insan güzeldir ama zamanla kendini tanır ve güzelliklerini ortaya çıkarırsın yani sabırlı ol ve kendini sev, güven.
bi tarzın olsun istiyosan önce kendi tarzını bul mesela ayakkabın nıke air max , adidas, yada pazardan aldığın herhangi bi ayakkabı senin tarzını yansıtabilir yeterki kendi içinden gelen ayakkabıyı al başkasının düşüncesine bakma, ona göre çirkin olan bişeyde sen güzellikler bulabilirsin bu a senin tarzın.Ama benim tavsiyem paran olduğunda ve herhangi önemli bi ihtiyacın olmadığı zaman ucuz yada pahalı fark etmez yeni şeyler al özellikle ayakkabı her gün farklı bi ayakkabı giyersin ucuzdu yırtıldımı ötekini giy.
Bazı sitelerde kısa hırka bolero giy denmesine bakma bi yerde bişey gördün bu okulda yada normal hayatında üstünde nasıl durur sence beğendiysen eğer al.Kimin ne dediğini boşver onlarda zamanla senin tarzını beğenmeye başlarlar.eğer orta okuldaysan yada ilkokul makyaj yapıp cildiğini mahfetme cildinde delikler çıkar belki bi parlatıcı ruj ve tırnak cilası sürebilirsin el bakımına kişisel temizliğine dikkat et tüysüz kız ol,lisedeysen bi rimel ve parlatıcı yeter doğal güzellik her zaman makyaj güzeli olmaktan ve zamanla yüzünün makyaja alışmasından iyidir.Unutmaki herşey zamanla olur 12,13 yada 14 yaşında olman fark etmez daha küçüksün ve kendini yeni tanımaya başlıyosun o yüzden kendini kötü hissetme herşey zamanla olucak. :*

Misafir
02-06-2015, 07:08
Gözlük takmayı marifet mi sanıyorsunuz ? Hiçte güzel bir şey değil bunun önerenin beyninden şüphe ederim kusura bakmayın

Misafir
19-06-2015, 02:20
Bu kadar havalanmayın . Sadece temiz olun .tartışmaya gerek yok IĞDIR lıysanız zaten güzelsinizdir

Misafir
01-07-2015, 07:11
Up uzun bir yazı varsa link atın lütfen

Misafir
03-08-2015, 06:21
size birkaç öneride bulunayım kızlar mesela dik oturun ileride kanbur olmak istemessiniz yaşınız daha geç ise makyaj yapmayın büyüyünce size zarar verir sivilceniz çıkarsa sakın sıkıp patlatmayın iz kalabilir kendiliğinden geçmesini bekleyin kibar ve ciddi olun bazıları gibi görgüsüz olmayın şımarık olmayın çok arkadaşınız olmaz ve şişmansınız diye üzülmeyin çünkü gerçekten zayıflamak istiyorsanız yaparsınız hem şiman kızlar çirkin deyildir ve kafamı kaldırınca gördüm destan yazmışım benden bukadar

Kayıtsız Üye
21-08-2015, 01:42
bence guzellik allah vergisi

Cnm guzellik allah vergiside birazda bakimlI olmak gerekir

Misafir
24-08-2015, 09:37
Güzel yöntemler. Ama saç önemli değil mi...

Misafir
03-09-2015, 06:10
Bencede gzl bi sitee :)) Ben 12 yaşindayim kendime hic makyaj yapmam sadece dugun,kina gibi ozel gunlerde cok az ve hafif tonlar kullanirim.Herkes benim dogal olarak gzl olduumu soyluyor ve kendine hic makyaj yapma falan diyorlar..

Kayıtsız Üye
04-09-2015, 09:00
Merhaba sana tavsiyelerim olacak:öncelikle stilini değiştirmek istiyorsan sana şunu soyliyeyim saç ta stil yansıtır saçın için bitkisel bir şampuan kulllanmalisin ve saç bakım kremi kullanmalısını
Kullanmalısın
Ve saçına kuaföre renk attirabilirsin sayının rengine göre renk attirabilirsin veya renk attirmaak yerine renkli çıt çıt saç da tadabilirsinin... (Saç stilin için sać tebesiri önermedim çünkü saçlarını yıpratırsın.)ve cilt için de bişey söyliyim.yüzüne maske kullan 3 ü bir arada olanlardan kullan... (önerebilecegim marka yok ama markette gezerken garnier gördüm)bide suratıni jel ile yıka güzel kokular falan al...umarım yardimci olabilmisimdir

Misafir
17-09-2015, 05:05
Gercekten iyi fikir

Misafir
20-09-2015, 04:11
Bence ben 13 yaşındayım size bişi diyim ben eskiden kalan bütün dolabımı attım yeni bi tarz oluşturdum 6kg verdim makyaj ve özelikle kaş aldırma gibi şeyleri liseye geçmeden çok banel buluyorum dalga geçerdim ben öle birini görsem ki gördüm de bizim sınıfta bi kız kaşlarını çizdirmişti . bi kere uzun boylu olmak bu çoooook önemli benim boyum 172 boyumdan memnunum ortalama olarak iyi kgm 52 ondan da memnunum 6 kg verdim ztn çünkü bana şişman diyen o kadar çok insan vardı ki ama siz bi yazar mısınız boyuma göre ben şişmanmıyım ?? makyaj yapma gereğ duymuyorum çünkü kirpiklerim kalem sürmüş gibi kalın kaşlarım da hande erçel gibi :D
dudaklarım dolgun ama kendimi sevmiyorum ve önemsemiyorum tek önemsediğim şey KİLO diyetiyene gittim ve daha fazla kg vermemin sağlığımı etkiliyeceğini söledi ondan kg vermeyi bıraktım

Kayıtsız Üye
20-10-2015, 04:58
Ben 12 yaşındayım ve yüzümde sivilceler var kendimi çok çirkin hissediyorum ne yapmalıyım lütfen söyleyin

Kayıtsız Üye
18-11-2015, 05:06
İlk önce sen bence dolabını yenilemelisin cıvıl cıvıl çocuksu renkler yerine ağır duran yanı siyah beyaz gri gibi şeyler almalisin ama durumun yoksa 1 siyah pantolon bile yeterli

Misafir
08-12-2015, 11:34
Ya herkes kendini avutmak için her kız güzeldir yazmış,belki de kendini güzel gördüğü içindir bilemem fakat her kız güzel değildir.Bakımlı kız güzeldir.Bazıları kendilerine öyle bir bakıyor ki tespitlerin hepsini çürütüyorlar.En iyisi bir tutam özgüven,Makyaj yapmamak ve Yüzdeki fazla tüylerden arınmak.Her BAKIMLI VE KENDİNİ SEVEN kız güzeldir ♥

Misafir
13-12-2015, 06:09
Bu yazdığım yazı buraya kötü mesaj atan insanlara hiç kimse alınmasın lütfen. Burada yazılan bazı mesajlara katılmıyorum, bu benim görüşüm ama bence her ne kadar dış güzelliğimiz olsa da önemli olan iç güzelliktir. Zaten bir insanın içindeki güzellik dışına yansır. O çok şişman ya da o çok zayıf vb. mesajlar gerçekten çok saçma. Kimse dış görünüşünün böyle olmasını istemezdi. Dünya daki hiç kimse doğmadan önce nasıl görüneceğinin seçmedi. Elbetteki bakımlı olmak önemli fakat insan bakımlı olduğu kadar kendini rahatta hissetmelidir. Ben gerçekten bazı insanlar yargılanmasından ve despot düşüncelerinden çok sıkıldım. Sadece şunu söylemek istiyorum ki kimse nasıl görüneceğini seçmedi. Bir insana kötü kalıplar yerleştirmeden önce yargılarınızdan kurtulun ve o insanında hayalleri olabileceğini düşünün.

Kayıtsız Üye
07-01-2016, 10:21
13 yasindasin zaten cocuksun . Bu yasta olgunlasman komik durur. Ama illa cocuk tarzimdan cikicam diyosan olgun olmaya calis . Giydigin kiyafetlerin rengine ve sekline dikkat et . Mesela pembe barbieli tisort yerine siyah nirvana falan . Bence makyaj yaoma sadece surersen kalem sur . Makyaj snei oldugundan daha buyuk gosterir

Kayıtsız Üye
25-01-2016, 10:50
Bende 14 senin gibiyim aynı bir türlü cool olmıyorum. Şık giyiniyorum ama çocuksu. Ayriyetten dişçiden korkuyorum. Dişlerim o yüzde berbat. Yamuk yılık. Ve beni çok rahatsız ediyor.gerisine ben zaten uyuyorum.

Kayıtsız Üye
04-02-2016, 05:06
Kafana göre şeyler kullanma. Ben de kullandım ve cildim mahvoldu. Cildiyeye gitmeni tavsiye ederim. Çünkü senin yüzüne uygun olan kremleri veriyorlar. Bana da verdiler ve şuan yüzümde ne siyah nokta ne de sivilce var.

Kayıtsız Üye
11-02-2016, 07:20
Bence kendinize güvenin.Ama dikkat edin.Kəndine güvenmekle ukalalık arasında ince bir çizgi var.Sakın bu çizgiyi geçmeyin.Hep böyle düşün
BƏN İSTEDİYİMİ YAPARIM.

Kayıtsız Üye
11-02-2016, 11:07
Bence de biraz makyajsız Şeyler önerin lütfen yani güzellik makyaj demek değildir -_-

Kayıtsız Üye
22-02-2016, 05:37
Aynen katiliyorum bende kilo vermek isteram

Kayıtsız Üye
28-02-2016, 12:21
Siz bize estetik olun diyorsunuz sanki piskolojimizi bozguuz daha çok dolgun dudak olunca güzel mi oluyoruz. Ben 13 yaşındayım ama sizden daha akiliyim. Bize güzelliğin yöntemlerini söyleyin.estetik olmayı degil

Kayıtsız Üye
14-03-2016, 06:37
Olum yaşın 13.Sen bi ergenliğe gir öyle gel

Ayka
10-05-2016, 04:40
Buymenin yollari saclarini uzunsa onu guzel daginik topuz ve ya at kuyru toplaya bilersen kısasa acık bıraka bılırsın kiyafetlerin daha havali Kulana bılırsın bılezıklerden çok kulan bır koluna saat dıyerıne abartılı bılezık taka bılırsın bu kadar yeter daha sana ne soylıyım ben kendımde 13 14yas arasıyım..

Misafir
12-05-2016, 07:40
Benim yuzumde birkac tane ben ne var ama yinede moralimi bozmuyorum guzel olduguma inaniyorum ama daha da guzel olmak istiyorum ne yapmaliyim

yesmincikkk
03-06-2016, 11:16
Güzel değil bence

Ozleyis.yavuz
14-06-2016, 05:19
Bende 13yasindayim ilk once tarzini belirle iyice para biriktir sonra gadirobunu temizle vedaha cok gen kiyafetler satan bir magaza bul mesela benim en sevdigim magaza bu konuda h ve m genc tarafindan tabi sonra tarzina gore satın alırsın youtube da alisveris videolarinida izleyebilirsin fikir edinenklirsin

Misafir
14-06-2016, 07:20
Ya ben cuma günü okullar kapanıcak ya ufak bir sırt çantam var için ne koysam bana neler lağzım olur

Misafir
16-06-2016, 03:13
Merhaba çıkan sivilceleri nasıl yok edebilirim? İyi günler.

Kayıtsız Üye
30-07-2016, 06:18
Lcwaikiki den giyinme yada bayan reyonundan giyin.saclarina ozen goster ve kuru olmasin.peeling kullan tum vucuduna.hm de cok uygun tshirt ler bulabilirsin max 30 tlye cok guzel tshirtler de var orda artik.ve canta kullanmalisin ama cok fazla rengarenk olmasin. Ve en onemlisi ozguven.dik yuru.yuzundeki sivilceleri kapatma cunku gecmesi zorlasır.ve annen makyajda ikna olmuyosa babylips in lipbalmlarina ve bb kremlere bak belki ikna edersin. spor ayakkabında beyaz veya siyah rengi tercih edersen daha hoş olabilir.b u kadar bi de kaslarin cok onemli ortasi ve sacla arasinda kıl olmasa güzel olur.bu kadar umarım isine yarar.

Misafir
03-08-2016, 04:15
Kızlar sivilceler için çok iyi bir maske biliyorum : Bal ve limon.
Bizzat kendim denedim. Kendim denemesem buraya asla yazmazdım zaten. Yüzümde çok büyük bir sivilce çıkmıştı. Çok kötü duruyordu ve acıyordu. Sonra bal ve limon karışımını sürdüm-bal ve limonun belirli bir miktarı yok sadece yüzünüze sürebilmek için uygun kıvama gelene kadar karıştırın o kadar-sürdükten hemen sonra bile faydasını görebiliyorsunuz . Benimkisi resmen çok küçülmüştü şok olmuştum adeta . Bu kadar kısa sürede nasıl olabildi diye. Sonrasında yüzünüzde kuruyana kadar bekletin ve soğuk suyla yıkayın. Zira soğuk suyun sivilceler için çok büyük faydası vardır. Tabii bu maskeyi bir defa yapmakla sivilceleriniz yok olmayacak. Haftada 2-3 kere yapmanız lazım bu maskeyi ki faydasını görebilesiniz. Benden bu kadar. Faydalı olabildiysem ne mutlu :) Sivilcesiz , pürüzsüz ciltler dileğiyle...

Kayıtsız Üye
13-08-2016, 11:37
Canım ben de seninle aynı yastayim. Fakat benim daha çok serseri bir stilim var gibi gibi. Sende eğer bu tarz bi şeyler istiyorsan giyiminden baslamalisin. Artık bi kere çocuk reonlarindan giyinmeyi bırakıyoruz. Okula giderken çok hafif bi rimel ve beyz-ten rengi göz kalemi falan surmeni tavsiye ederim ben de böyle yapıyorum. Daha aydınlık ve dinç bi görünüm elde ediyorum bu sayede. Ama kendin olmayı unutma. Haaa bi de saçlar da çok önemli mutlaka bakımlı ve güzel kokmasi lazim
Ve okula giderken saçlarını salsan çok hoş istediğin bi görüntüye ulaşabilirsiniz diye umuyorum...

Kayıtsız Üye
08-12-2016, 07:00
Herkese merhaba. Bugün bakımlı nasıl olunur. Püf noktalarını birlikte tartışalım.

1.Her sabah kalktığınızda 10 dakika spor yapmalısınız.

2.İyi bir duş alın.

3.Kaliteli 1 kahvaltı herşeyden önemli.

4.Dişinizi her yemekden sonra fırçalayın.

5.El ve ayak tırnaklarınızı manikürde temizletin ve istediğiniz bir renk ile oje sürün.

6.Saçlarınız her zaman düz ve temiz olmalı.

7.Giyiminizdeki eşyalar temiz olmalı ve temiz kokmalı.

8.Çantanız kaliteli olmalı içindekiler ise; Su-parfüm-cüzdan-ıslak-kuru mendil-bir kaç atıştırmalıklar olmalı.

Kayıtsız Üye
19-12-2016, 10:38
Bu ne ya kim bunların hepsine sahip olabilir

Kayıtsız Üye
05-01-2017, 04:34
Siyah yada gri giyinmeye çalış tırnaklarına arada bir parlatıcı sür kol saati tak etegin uzunsa kestir saclarin orta uzunlukta olsun birazda renk ver saclarina ayakkabilarin nike yada adidas olsun ve temiz olsun okul kiyafetin hep utulu olsun siyah hirkalar yada siyah kazaklar giy ve derse girmedigin surece sacini toplama hep sal bileklikler tak ve kulagini deldir hafif sekerli kokular sık bide fazla renk vermeyen lip balm sür bide çantan 5. Sinif cocugu gibi olmasin siyah tak çantanı ve saplarini asagiya indir cantan kalca hizasi olsun

Kayıtsız Üye
24-01-2017, 10:21
Merhaba benim yüzümde burnunun üstünde ve alnının ortasında ben var kötü duruyor ve onları yok etmek istiyorum okula giderken makyaj olmuyor nasıl yok edebilirim aldırmam imkansız evde yollar varsa bildiğiniz söyleyin ☺️

Kayıtsız Üyea
28-04-2017, 03:54
Ben 160 boyunda 82 kiloyum berbat hissediyorum kendimi of

Kayıtsız Üye
03-05-2017, 03:28
Canim sen siskomusunda biliyosun