PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yüzdeki çizgiler için krem


ebush
29-09-2013, 08:35
Yüzdeki derin çizgiler-Yaşlılık çizgileri-Mimik çizgilerini yok eden krem-Yüzdeki çizgiler için kremPhytocellTec Malus Domestica (Elma Kök Hücresi): Cilt yaşlanmasına karşı ödüllü molekül “Elma Kök Hücresi”nden biyoteknolojik bakım protokolü. Avrupa’daki bilimsel araştırma kuruluşu tarafından en iyi etken madde ödülüne sahip molekül olan “Elma Kök Hücresi” en yeni cilt bakım teknolojisi olarak görülüyor. Kök hücre, yaşlanma karşıtı cilt bakımında yararlı oluşundan ötürü cilt bakımı dünyasında moda sözcük olmuş durumda. Onlarca yılldır cilt bakımı biliminde elde edilmiş kuşkusuz en köklü gelişmedir. Yaşlanma karşıtı yüz kremi ve göz kreminden oluşan bu ikili, serbest radikaller, kırışıklıklar, sarkmalar, mimik çizgileri ve kronolojik yaşlanmalara karşı. Dikkat ! Paraben ve Parafin İçermez.Kök Hücreler Nedir?

Kök hücreler bütün hücrelerin temelini oluşturur. Henüz farklılaşmamış olan bu hücreler sınırsız bölünebilme ve kendini yenileme, organ ve dokulara dönüşebilme yeteneğine sahiptir. Diğer bir deyişle, kök hücre bölündüğünde, ya kök hücre olarak kalır ya da cilt hücreleri gibi daha çeşitli özelliğe ve işleve sahip hücrelere dönüşürler.

Kök Hücreler Bizi Nasıl Daha Genç Gösterir?

Doku yenilenmesinin merkezi olarak, kök hücreler sadece sınırlı sayıda hücre bölünmesinden geçerler. Bu yüzden, biz yaşlandıkça, kök hücrelerimiz zamanla yeniden üreme ve bölünme yetilerini kaybederler. Kök hücreler, olağanüstü anti-oksidan özelliğinden dolayı yaşlanma karşıtı cilt bakımı ürünleri geliştirmede kullanılır. Muhafaza edilme özelliğinden dolayı, cilt bakımı ürünlerinde kullanmak üzere terbiye edilmiştir. Bu elma kök hücreleri epigenetik etken bakımından zengindir ve epidermal kök hücreleri tahribata karşı korumak için yenilenir, ve böylece uzun ömürlülüğü arttırır ve epidermal kök hücrlerimizin kök hücre özelliklerini korumalarını sağlar. Bu elma kök hücrelerinin kırışıklık görüntüsünü ve renk düzensizliğini epidermal kök hücrelerimizin kendi kendilerini yenileme gücünü arttırarak önemli ölçüde azaltması deneysel olarak kanıtlanmıştır.

Sonuç Olarak

Elma kök hücreleri, kronolojik yaşlanma ile savaşarak ve epidermal kök hücrelerin hücre ölümünü geciktirerek kök hücrelerimizin kendi kendilerini yenileme gücünü arttırır. Bu da demektir ki, epidermal kök hücreler protein, karbonhidrat yaratma ortamını hazırlayarak ince çizgileri, kırışıklıkları onarır ve cilde hem sıkılık ve esneklik kazandırır hem de bunu muhafaza eder.