PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yüz soyulması için maske


ebush
29-09-2013, 08:38
Yüz soyulması için maske-Cilt soyma maskeleri-Bitkisel yüz soyma-Yüz soyma maskesiM.Asam PeelOff Maske 150 ml
PeelOff Maske 150ml

Epidermis’de oluşan yağ,ölü deri ve kirli partiküller maskenin ciltten soyularak çıkarılması ile derinlemesine temizlenmiş olur.

Üzüm çekirdeği ekstresi,Vitamin E,Panthenol ve Bisabolol cilde ayrıca bakım uygular.
Kullanım: Haftada 1-2 kez temizlenmiş yüze eşit miktarda uygulanır.Saç başlangıcı ,ağız ve göz çevresine uygulanmaz.Maske 10-15 dk.bekletilip iyice kuruduktan sonra soyulur,kalan artıklar su ile durulanır.


Schrammek Green Peel
Bitkilerden gelen sağlıkla cilt yenileme Green Peel ! Tamamen bitkisel kaynaklı uygulama ile 5 Günde cildinizdeki değişime inanamayacaksınız.

Green Peel® ne zamandır ve hangi ülkelerde kullanılmaktadır ?
Christine Schrammek uzun süren araştırmalar sonucunda bitki bazlı cilt soyma metodunu geliştirmiş ve 1959 yılında ilk Green Peel® denemelerine başlanmıştır. 1980'lerden itibaren kızı Dermatolog ve Allergolog olan Dr. Christine Schrammek-Drusio pratik ve teorik araştırmalara diğer doktorlar grubuyla devam ederek bitkisel soyma işlemini bilimsel bir temele oturtmuştur. Bitkisel karışımın içeriğini geliştirerek kullanım alanını daha da genişletmiştir. 40 yıllın üzerindeki bu uzun deneyimler sonucunda bu gün Green Peel® zararlı yan etkilerden uzak bir cilt soyma metodu olarak kullanılmaktadır.Almanya'da halen 2400 kozmetik enstitüsü Green Peel® Bitkisel cilt soyma metodu ile çalışmaktadır. Ayrıca Almanya, ,Amerika, İngiltere, Fransa, İtalya, İspanya, Japonya, Kore gibi dünyadaki 40'ın üzerinde ülkede başarıyla kullanılmaktadır.Green Peel®'in diğer peelinglerden farkı nedir ?
1) Tamamen bitkisel bazlıdır. Kimyasallar ve sentetik maddeler içermez.
2) İstenmeyen yan etkilerden arındırılmıştır.
3) 5 günden sonra pozitif, gözle görülür değerli sonuçlar verir.
4) Hastaların iş ve zaman kaybına neden olmayan bir uygulamadır.

Green Peel® uygulamasında kullanılan ürünler ve özelleikleri nelerdir ?
Green Peel Herbal Mask ve Green Peel Concentrate karışımı kullanılarak yapılmaktadır.

Green Peel Herbal Mask; İçerdiği bitkisel maddelerin etkisi ile ciltten ölü hücreleri uzaklaştıran, cilde tazelik ve canlılık kazandıran özel bir maskedir. Bu bitkisel karışım Proteinler, Karbonhidratlar, Vitaminler, Schleim (Visköz madde) ve Sıkılaştırıcılar, Fitohormonlar, Enzimler, Mineral tuzlar ve İzelemetler içerir.

Green Peel Concentrate; Yüksek etkili maddeler içeren özel bakım ürünüdür. İçerdiği bitkisel maddeler sayesinde cilt nemini dengeler, kızarıklık ve tahrişi engeller.