PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dr.Haydar Dümen'e Sorular ve cevapları (4):))

nimlahza
13-11-2008, 12:24
18 yaşında bir gencim. Geçenlerde bir hayat kadınıyla ilişkiye girdim. Ama prezervatif kullanmadım. Size iki sorum var.

1-) Sizce hastalık kapmış mıyımdır ?
2-) Şu an bir sorunum yok ama hastalığın ilk belirtileri nelerdir ?
Haydar Dümen’in Cebavı:

Değerli okurum, ortaya çıksaydı şimdiye kadar çıkardı. Geç ortaya çıkan bir mikrop almışsan ona da yapılacak bir şey yok. Tahmin ve ihtimal hesabına göre sorun yok. Bir şeyle karşılaştığında uzmana gidersin, tedavi olursun.

Misafir
05-12-2012, 07:04
hocam bn birşey sormak istiyorum cevabını verirseniz sevinirim. ben 16 yaşındayım benim hoşlandığım erkek 19 yaşında bu kişi başkasına aşk ama benide sevdiğini söylüyor şuanda kimseyle çıkmıyor aşık olduğu kişiyi sadece yanağından öpmüş ve kızlardan tiksindiğini söyledi bana ama beni arzuladığını canının çektiğini söyledi biz buluştuk öpüştük ve göğüslerime dokundu hoşuna gittiğini söyledi devamlı dile getiriyor tekrar buluşmak istiyor ama onun bana karşı ne hissettiğini anlamıyorum…. ( kendisi çok açık sözlüdür bnde onun bu tarafını sevdim. bana aşık olduğum kişi unutursam hayatmda senden başka kimse olmaz diyor ciddi düşünüyor benimle en yakın arkadaşlarına bile beni sewdiğini söylemiş)

incitanesi
06-12-2012, 12:02
hocam bn birşey sormak istiyorum cevabını verirseniz sevinirim. ben 16 yaşındayım benim hoşlandığım erkek 19 yaşında bu kişi başkasına aşk ama benide sevdiğini söylüyor şuanda kimseyle çıkmıyor aşık olduğu kişiyi sadece yanağından öpmüş ve kızlardan tiksindiğini söyledi bana ama beni arzuladığını canının çektiğini söyledi biz buluştuk öpüştük ve göğüslerime dokundu hoşuna gittiğini söyledi devamlı dile getiriyor tekrar buluşmak istiyor ama onun bana karşı ne hissettiğini anlamıyorum…. ( kendisi çok açık sözlüdür bnde onun bu tarafını sevdim. bana aşık olduğum kişi unutursam hayatmda senden başka kimse olmaz diyor ciddi düşünüyor benimle en yakın arkadaşlarına bile beni sewdiğini söylemiş)
Belli ne kadar ciddi olduğu neyse...

Misafir
14-11-2013, 10:48
hocam ben esımle ılıskıye gıremıyorum vajınısmus oldugumu dusunmuyorum cunku bıraz temas oluyo bellı bı noktada canm yanınca kendmı kasıyorum bunun sebebı nedır