PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dr.Haydar Dümen'e Sorular ve cevapları (7):))


nimlahza
13-11-2008, 12:31
18 yaşında bir gencim. Benim uçak ereksiyon halindeyken karşıya değil, yukarı kalkıyor. Mastürbasyon yaparken sorun yaşamıyorum. Daha önce hiç kimseyle ilişkiye girmedim. İleride sorun yaşarım diye korkuyorum. Bu durum düzelir mi ? Benim uçak normale döner mi ?

Haydar Dümen’in Cevabı:

Değerli okurum , senin uçak teknolojinin son harikası. Uçak değil, füze o füze. Aya , uzaya gidecek , Türkiye’nin ilk astronotu olacak. Üstelik kerata megaloman , gözü yükseklerde , istikbalin orada olduğunu biliyor. Şimdilik antreman yapıyor. Ama füzenin ateşleme düğmesi kimin elinde, kimin cebinde belli değil. Mal sahibi ateşleme düğmesine basamıyor. Çünkü çocukken bir keresinde asansörde düğmeye basmış, orada kalmış, çok korkmuş.
Oysa teknolojide uzaktan kumanda da var. Bir bakış bile düğmeye basıyor , füze fırlıyor. O da nesi ? Açı , varacağı hedefi tutmuyor. Füze farkında değil, sahibinin asansör korkusu aklından çıkmıyor. Uzaktan kumandanın frekansları çok çeşitli. Bizim füzenin sahibinin sorunları çileli. Oysa o bozulmayacak ve hiç asansörde de kalmayacak, füze de her zaman hedefi bulacak.

jumaru
28-03-2010, 09:05
füze mi hahahahaa :):icon (54)::icon (54):

Misafir
26-06-2014, 06:23
Haydar bey erkek arkadşmla gece konuşurken çok erken boşalıyor erken boşalmaması için ne yapabilirim