PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : la roche psay


rüzgar
05-03-2008, 07:46
La Roche-Posay Laboratoire Pharmaceutique,
1975 yılında eczacı Rene LEVAYER tarafından, dermatolojik uygulamalarda dermatologların reçetelerine çekinmeden yazabilecekleri dermo-kozmetik ürünler üretebilmek amacı ile kurulmuştur.
Bu amaçla La Roche-Posay Laboratuarları'nda üretilen tüm ürünler, dermatologların ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır.
Araştırma-geliştirme aşamasından, paketleme servisine kadar yapılan tüm uygulamalarda ve üretimin her aşamasında titizlikle ve hassasiyetle yapılan çalışmalar sayesinde, üretim fabrikamız ISO 9002 belgesi almaya hak kazanmıştır. Tüm bunlara ek olarak her ürünün garantisi, güvenliği, dermatolojik etkinliği ve kozmetik etkisi, üretim öncesi ve üretim sonrası yapılan çalışmalarla sürekli olarak güncellenmektedir.
Avrupa'nın termal dermatolojik merkezi olarak kabul edilen Fransa'nın La Roche-Posay şehrinde yer alan La Roche-Posay Laboratuarları, yılda ortalama 10.000 kişinin ziyaret ettiği termal merkezdeki uygulamaları da yakından takip etmekte ve başta egzama, akne, sedef hastalığı ve deri yanıkları gibi bir çok dermatolojik rahatsızlıktan dolayı burayı ziyaret eden hastalan da
gözlemleme şansına sahip olmaktadır.
Arzuladığınız tüm dermatolojik etkinlik ve güvenlik sloganı İle yola çıkan La Roche-Posay, bu amaçla bilimsel ve teknik çalışmalarını tüm dünya genelinde sunmakta ve dermatologların markası olmaya devam etmektedir.