PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Shilibao Aloe özlü Yüz Maskesi Yağlı ve Problemli ciltler için


güzellik
04-03-2009, 06:32
Aloe Özlü Yüz Maskesi

İçindekiler: Extraktum aloe morus,Perls hydrolitic fluid,seawee essence.

Aloe özünde doğal antiseptikler – asit salisilik, fenol, kükürt ve ayrıca lupeol – bitkisel belsem bulunmaktadır. Hepsi bir kompleks olarak iyi derecede iltihaba karşı özellikler taşımaktadırlar. Bitki terkibinde bulunan organik asitler (kolesterin, kamfersterin ve B-sitosterin) cildin üst tabakası – epidermin onarım ve beslenmesini sağlamaktadırlar.

Deniz yosunları özü – doğal konservanttır, nemlendirici, yumşatıcı, anti-bakteriyel özelliklere sahiptir, kırışıkların oluşmasını engellemekte yardımcıdır.

İnci pudrası – kozmetolojinin en çok bilinen geleneksel maddelerindendir. Doğal nehir incisinden üretilmektedir, kimyasal terkibine göre kalsiyum karbonat, 18 aminoasit ve 18 mikro elemanların uyumlu kompleksidir. Tertibin esas etkili bileşeni kalsiyumdur.

Her cilt tipi için uygundur. Allantoin tahriş önleyici ve yatıştırıcıdır, cildi yeniler, Vera Özü cildi nemlendirir, cildin yenilenmesini destekler,E Vitamini serbest radikallerden korur, cildi güneş sonucunda oluşan yaşlanmaya karşı korur

KULLANIMI: Yüzünüzü temizledikten sonra maskeyi yüzünüze uygun birşekilde yerleştirin hava baloncuklarını aradan kaldırmak için hafifce yüzünüze yayın yirmi dakika sonra maskeyi silin ve yüzünüzü ılık suyla yıkayın, bu maskeyi her gün olmak üzere 14 gün boyunca kullanılmalıdır bundan sonra haftada birkez kullanmak yeterli olacaktır.