PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Shilibao Ginseng Özlü yüz Maskesi Kuru ve Olgun Ciltler için


güzellik
04-03-2009, 06:35
Ginseng Özlü Kozmetik Maske

Icindekiler:Panax Ginseng CA Meyer,Vitamin E,Palme Oleum Amygdalri

Özelliği; Jinsen esansı yüksek fizyolojik aktifliğe sahip olan maddeler – triterpen saponin serisi, penaks asidi, C vitamini ve B grubu vitaminleri, haulin, fitosterin, fosfor, kadmiyum, alüminyum, demir, kobalt, çinko, kalsiyum, sodyum ve potasyum tuzlarını içermektedir. Tonize eden ve besleyen maddedir. Epidermin rejenerasyonunu hızlandırmaya, su-tuz metabolizması ve cildin albümin dengesini düzenlemeye yardımcı olmaktadır.

C vitamini antioksidandır (elektronların suda eriyen ve ferment olmayan esas skavenger’idir) ve kolajen sentezi için kofaktördür. Ayrıca, alfa-tokoferol oksitlenen formlarını onarmaya yardımcıdır.
Kuru ve olgun ciltler için uygundur.
Kırmızı Ginseng; Uzakdoğu'nun harika hayat iksiri adıyla anılan ve 6 senede gelişen, üstün hücre yapıcı bir bitki özüdür gözeneklere efektif şekilde derinden nüfus eder toksinlerden arındırır esas cildi besleyici maddeler ve nemle ikmal eder direnci ve hücrelerin kendini yenileme gücünü artırır cildi korur ince kırışıklıkların oluşumunu engeller yağ salgısını dengeler siyah noktaların oluşumunu engeller cildi zarif ve esnek yapar.

KULLANIMI:yüzünüzü temizledikten sonra maskeyi yüzünüze uygun birşekilde yerleştirin hava baloncuklarını aradan kaldırmak için hafifce yüzünüze yayın yirmi dakika sonra maskeyi silin ve yüzünüzü ılık suyla yıkayın bu maskeyi her gün olmak üzere 12 gün boyunca kullanılmalıdır bundan sonra haftada birkez kullanmak yeterli olacaktır

sinirbaz1
27-06-2014, 05:05
teşekkürler bilgiler için