PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : shilibao Deniz İncisi Özlü Yüz Maskesi Tüm Ciltler için


güzellik
04-03-2009, 05:39
Beyazlatıcı Ve Yumuşatıcı Deniz İncisi Özlü Maske.

İçindekiler: Pernula ,Algae,Soluble callogen,Vitamin C

Deniz incisi- doğal nehir incisinden üretilmektedir, kimyasal terkibine göre kalsiyum karbonat, 18 aminoaist ve 18 mikro elemanların uyumlu kompleksidir. Tertibin esas etkili bileşeni kalsiyumdur. Mikro elemanlar: potasyum (К), magnezyum (Mg), kalsiyum (Ca), demir (Fe), çinko (Zn), bakır (Cu), krom (Cr). Pigmentasyonu azaltır, cildin esnekliğinin artmasına yardımcı olur.

Deniz yosunları mikro eleman ve vitaminler bakımından zengindirler, mineral dengeyi normalleştirirler, elemanların halojen grubu (iyot, brom, klor) antiseptik etki göstermektedir, içlerinde bulunan polisaharid unları, suyu emerek, cildin nemlenmesini sağlayan dayanıklı koruma tabakası sağlamaktadırlar.

Kolajen – cildin strüktür proteinidir, üç helezonlu molekülleri helezon şeklinde burularak alt fibriller, fibriller, elyaflar, elyaf demetlerine toplanmaktadırlar. Kolajen elyafları ve demetleri
çeşitli yönlerde ve açılarla birbirine geçerek, ciltte esnek-elastiklik ve sağlamlık özelliklerini sağlayan üç boyutlu kalın ağ oluşturmaktadırlar.

C VİTAMİNİ antioksidandır (elektronların suda eriyen ve ferment olmayan esas skavenger’idir) ve kolajen sentezi için kofaktördür. Ayrıca, alfa-tokoferol oksitlenen formlarını onarmada yardımcıdır.

KULLANIMI:yüzünüzü temizledikten sonra maskeyi yüzünüze uygun birşekilde yerleştirin hava baloncuklarını aradan kaldırmak için hafifce yüzünüze yayın yirmi dakika sonra maskeyi silin ve yüzünüzü ılık suyla yıkayın bu maskeyi her gün olmak üzere 12 gün boyunca kullanılmalıdır bundan sonra haftada 2 defa kullanmak yeterli olacaktır