PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Shilibao Salatalık özlü Yüz Maskesi Kuru ve Kızarık ciltler için


güzellik
04-03-2009, 06:43
Acı Bostan (Salatalık) Bitkileri Özlü Maske

İçindekiler: Cucumis Sativus,Vitamin B,VitaminC,mineral.
Salatalık suyu - fosfor asidi, B,C vitaminlerini, karotin ve yapışkan maddeler içermektedir. Bütün bunlar cildi temizlemeye, yumuşatmaya, beyazlatmaya, onu ipeksi, daha esnek ve kadife bir yapı haline getirmeye yardımcı olur.

C VİTAMİNİ antioksidandır (elektronların suda eriyen ve ferment olmayan esas skavenger’idir) ve kolajen sentezi için kofaktördür, hidroksilizasyon prosesinde iştirak eder ya da doğrudan sentezi teşvik eder. Ayrıca, alfa-tokoferol oksitlenen formlarını onarmada etkendir.
В2 VİTAMİNİ (riboflavin) hücrelerin büyümesi ve yenilenmesini etkiler, insanın bütün dokularının oksitlenme reaksiyonlarında esaslı rol oynayan fermentler terkibine girmektedir.
Kuru ve kızarık ciltler için onarıcı ve koruyucu olarak etkilidir cildin tamamen temizlenmesi ve acı bostan bitkilerinden oluşan kaliteli beyazlatıcı bileşim alması için maske cilde pigmetleşmesini ve yabancı maddeleri aradan kaldırmaya yardımcı olur,cilde ani serinlik rahatlık verir.

Kuru ve Kızarık Ciltler için Onarıcı ve Koruyucu

KULLANIMI:yüzünüzü temizledikten sonra maskeyi yüzünüze uygun birşekilde yerleştirin hava baloncuklarını aradan kaldırmak için hafifce yüzünüze yayın yirmi dakika sonra maskeyi silin ve yüzünüzü ılık suyla yıkayın bu maskeyi her gün olmak üzere 17 gün boyunca kullanılmalıdır bundan sonra haftada 2-3 defa kullanmak yeterli olacaktır