PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Shilibao Yeşil Çay özlü Yüz Maskesi Yağlı ve Problemli ciltler için


güzellik
04-03-2009, 05:46
Çay Özlü Yüz Maskesi

İçindekiler: Camelia Sinesis ,Algae,Vitamin C
Kamelya Sinesis veya yeşil çay diğer önemli antioksidandlarla beraber yüksek konsantrasyonlu polifenol içermektedir. Hormonal faaliyeti azaltarak anti-bakteriyel madde gibi çalışmaktadır. Deneylere istinaden yeşil çayda bulunan antioksidandlar doku ve moleküllerin hasarına yol açan serbest radikallerle savaşta, akne oluşumunu önlemede vücuda yardımcı olmaktadır.

Deniz yosunları yaşam fonksiyonları ve dengesi için eşsiz mikro elemanlar, protein, aminoasitler ve vitaminler bakımından zengindirler. Çok büyük aktif maddeler konsantrasyonuna sahipler ve dokularında toprak bitkilerinden fazla iyot, kalsiyum ve magnezyum içermektedirler. Cilde Dıştan tesir ederek (kozmetik) yosunlar teşvik edici, kuvvetlendirici, nemlendirici, denge onarıcı ve temizleyici özelliklere sahipler.
C VİTAMİNİ antioksidandır (elektronların suda eriyen ve ferment olmayan esas skavenger’idir) ve kolajen sentezi için kofaktördür, hidroksilizasyon prosesinde iştirak eder yada doğrudan sentezi teşvik eder. Ayrıca, alfa-tokoferol oksitlenen formlarını onarır.

Yağlı ve problemli cilt tiplerinin rahatlıkla kullanabileceği bir bakım maskesidir. Yeşil çayın yüksek aktif esansı hasarlı cildi yeniler oksitlenmeyi efektif şekilde engeller ve serbest radikallerin zararlı etkisini aradan kaldırır, çillerin oluşumunu engeller, nem dengesini destekler, kolejen oluşumunu teşvik eder, cildin yağ denge talebini karşılayarak, cildin aerobik metabolizmasına yeni enerji verir ve cildin sağlıklı rengini almasını sağlayarak, cildin ipeksi olmasını sağlar.

KULLANIMI:yüzünüzü temizledikten sonra maskeyi yüzünüze uygun birşekilde yerleştirin hava baloncuklarını aradan kaldırmak için hafifce yüzünüze yayın yirmi dakika sonra maskeyi silin ve yüzünüzü ılık suyla yıkayın bu maskeyi her gün olmak üzere 14 gün boyunca kullanılmalıdır bundan sonra haftada 2 defa kullanmak yeterli olacaktır.