PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SHILIBAO KÖPEK BALIĞI ÖZLÜ YÜZ MASKESİ - Kuru ve Olgun Ciltler için


güzellik
06-03-2009, 05:57
Besleyici Köpek Ballığı Yüzgeci Özlü Maske

İçindekiler: Sgualiolus Oleum,Pernula,Soluble callogen, Maske lifting etkisine sahiptir, cilt hücrelerini kuvvetlendiren kolajen ve elastin sentezinin teşvik edilmesinde yardımcıdır.

Köpek balığının yağı vitaminleri, squalen, squalamine içermektedir.
Deniz yosunları yaşam fonksiyonları ve dengesi için eşsiz mikro elemanlar, protein, aminoasitler ve vitaminler bakımından zengindirler. Aktif maddeler konsantrasyonuna sahiplerdir ve dokularında toprak bitkilerinden iyot, kalsiyum ve magnezyum içermektedirler.
Genellikle kuru ve yorgun ciltler için ugun olup hücre yeniliyicidir kan dolaşımını hızlandırır cildin besleyici maddelerini ayrıca nem ve mikro elemanları tamamlar cilt dokusunun esnekliğini yeniler cildi beyaz ve ipeksi yapar

KULLANIMI: yüzünüzü temizledikten sonra maskeyi yüzünüze uygun birşekilde yerleştirin hava baloncuklarını aradan kaldırmak için hafifce yüzünüze yayın yirmi dakika sonra maskeyi silin ve yüzünüzü ılık suyla yıkayın bu baskeyi hergün olmak üzere 14 gün boyunca kullanılmalıdır bundan sonra haftada 2-3 defa kullanmak yeterli olacaktır.