PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Biraz ondan biraz bundan :))

nimlahza
18-04-2009, 02:45
*Hayallere dalıp gitmem ben,Çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirşey isteyemem ben Çünkü birtek istediğim sensin benim....
*Herzaman gül, hayata gülücük şaç, gülmeyi benimse, Çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.
*Başkasına kendinden fazla değer verme, ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin...
*Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili,kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden çok sevendir
*Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!
*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..
*Her doğan birgün ölür,her ölü birgün gömülür.Ama edebi sevgi ne ölür nede gömülür.!!!
*kIr kAlBiMi gÖnlÜn olSuN Al hERşEyİ GöZüN dOySuN ŞiMDi bAşKaLaRıNıN KoLLaRıNDaYIm bUdA SaNa kApAk olSuNnNN
*yalnızlık insanın kaderiymiş bitmez dediğin aşkta bitermiş son kez bu kalp ne istemiş sadece sewmeni beklemiş
*Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum...
*LOLİPOP ÇİKOLATAYA DEMİŞKİ:KAHRETSİN YA BİZ NE KADAR TATLIYIZ.ÇİKOLATA CEVAP VERMİŞ,SEN BİZİ TATLI MI SANIYOSUN ASIL ŞU MESAJI OKUYANI GÖR :)
*bu mesajı alırsan bana hayransın umrunda değilse beni seviyorsun cevap vermezsen bensiz yapamıyorsun cevap verirsen bana aşıksın bakalım şimdi ne yapacaksın