PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oyuncu Ayhan Eroğlu


gizlireklam
06-07-2009, 12:32
Adanalı Dizisinin Bebişler'inden Matador İsmail ile gündeme gelen başarılı sinema ve televizyon oyuncu Ayhan Eroğlu, yeni sezonda Adanalı dizisinde oynamayacağını açıkladı!

Sinema ve televizyon sektörünün "ölüp ölüp dirilen" ve kötü karakter oyunculuk dalında ödüllere layık oyuncusu Ayhan Eroğlu, yaz boyunca çeşitli oyuncu arkadaşlarıyla birlikte çeşitli illerde düzenlenecek "ha 1 eksik, ha 1 fazla" projesiyle karşımızda olacak.

İmza dağıtarak, sevenlerinden evlerinde insana dair fazlalılık ne varsa getirmelerini rica ederek, toplum aracısı olarak yardım merkezlerine bu fazlalıkların ulaştırılmasını sağlayacak bu oyuncu arkadaşlarımızın hedefi eksiklerimizi tamamlamak, sevenleriyle buluşmak, paylaşmak ve bundan ihtiyacı olanların yararlanmasını sağlamak.

İlki Ayhan Eroğlu ile yapılacak bu imza günleri için henüz bir yardım kurumundan onay gelmemesine rağmen çalışmalar her geçen gün büyümekte. Bu haftasonu Pazar günü yapılması planlanan ilk imza günü için oyuncu Ayhan Eroğlu çeşitli televizyon ve radyo programına katılcak.

Ayhan Eroğlu'nun hayranları ve fısıltı gazetesiyle yayılan bu haberlere duyarlı pek çok yardımsever vatandaş, Ayhan Eroğlu'nun menejerinin ofisine fazlalıklarını göndermeye başladılar bile.

Oyuncu Ayhan Eroğlu, gelen tepkilerden çok memnun olduğunu, bir an önce görüşülen yardım merkezlerinden iznin çıkmasını istediğini, yardım projesinin yardımlaşma kısmının profesyonel bir kurum tarafından yapılmasını gerektiğini söylüyor.

İmza günlerini, oyunculuk atölyeleriyle ve çeşitli aktivitelerle ilginç hale getiren Gizlireklam ekibi, ilk imza günü için hazır olduklarını belirtti.