PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erkeklere İnanmak Lazım


asuman
12-08-2009, 02:44
Evli bir çift cadılar http://miskokulum.com/forum/images/smilies/party0016.gifsine davetliydi. Dışarıya çıkmak için hazırlanırlarken kadının migreni tuttu evde kalmak zorundaydı. Kocasına http://miskokulum.com/forum/images/smilies/party0016.gifye yalnız gitmesini onun eğlencesini bozmak istemediğini söyledi.
Erkeklere İnanmak Lazım (= Biraz tartıştıktan sonra adam kostümünü giydi ve http://miskokulum.com/forum/images/smilies/party0016.gifye gitti kadın da birkaç aspirin alıp yattı. Biraz uyuduktan sonra kendini daha iyi hissederek uyandı ve http://miskokulum.com/forum/images/smilies/party0016.gifye giderek kocasına sürpriz yapmaya karar verdi.
Tam hazırlanırken 'acaba ben yanında değilken kocam neler yapıyor' diye düşündü ve kocasının kendisini tanımaması için değişik bir kostüm giyerek http://miskokulum.com/forum/images/smilies/party0016.gifye gitti. Oraya vardığında bir kenarda onu izlemeye başladı.
Kocası arka arkaya değişik kızlarla ve onlarla çok yakınlaşarak dansediyordu nereye kadar gidebileceğini görmeye karar verdi.
Kocasına yaklaştıOnunla çok samimi bir şekilde dansetmeye başladıkulağına dışarıya çıkabileceklerini fısıldadı. Arabalardan birine girerek seviştiler ve gece yarısından önce maskeler çıkarılmadan kadın eve gitti kocasının dönüşünü beklemeye başladı.
Adam sabaha karşı 01.00 sularında döndü ve doğru yatağa gitti. Kadin :Parti nasıldı kocacığım' diye sordu
Adam : 'Sensiz hiç eğlenemedim tatlım' diye yanıtladı. Kadın 'inanmıyorum' diye cevapladı 'Bahse girerim çok eğlenmişsindir'
Adam 'Gerçekten hayatım. Partiye gittiğimde bazı arkadaşlarla sıkıldık altkata inip bütün gece poker oynadık.
Fakat kostümümü ödünç verdiğim o Allah'ın cezası herif bir eğlenmiş bir eğlenmişanlata anlata bitiremedi…

alıntı

incitanesi
12-08-2009, 02:52
Arada birde olsa gerçekten onlara inanmak lazımmış:biggrin:
Çok güldüm teşekkürler canım :icon (38):

fırtına
12-08-2009, 05:30
walla doruu xD şoklarda yüzüorum xD