PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bolum onerisi

Mahperver
26-12-2009, 07:12
Forumumuz cokcokguzel ve sicacik bir yer uyelerimizde saolsunlar hem seviyeli hem tatli insanlar,arada bir baska forumlarabakip da ozendigim bir kac bolum var..var onlar da var da bizde de olsun istedigim bolumler sunlar siz ne dusunuyorsunuz bu konuda?????..
1:en son ne aldiniz?
2:bugun ne giydik resmini gonderelim
3:yasadigimiz-sevdigimiz mekanlar
4:Imaj onerileri-imaj yenileme

fikirlerinizi bekliyorum daha da cok eklenmelerini ..:icon (38):

Jülyet
26-12-2009, 09:23
teşekkür ederim canım güzel düşüncelerin için...2 madde zor bir uğraş gibi

benimde aklımda giyim bölümünde bir değişiklik istemek geliyoru mesela abiye bölümü ayrı elbise,kazak,pantolon vs ayrı ayrı alt bölümlerde açılsa daha iyi olur...abiye arama ihtiyacı hissedince anladım bunun zorluğunu

Mahperver
26-12-2009, 10:17
bunlar sadece birer oneri olsa iyi olur diye dusundum..

incitanesi
27-12-2009, 01:24
Yöneticiler duydunuz demi:))

sahranil
27-12-2009, 09:55
ama her önüne gelen fotoğraflarımızı görmesin kıdemli üyeler görsün mesela

Mahperver
28-12-2009, 08:33
o da guzel bir fikir sahranil

Mahperver
30-12-2009, 02:31
Bi gelisme var mi acaba ? ?

incitanesi
31-12-2009, 05:20
Bi gelisme var mi acaba ? ?
Olduğumuz yerde sayıyoruz bir adım bile ilerleyemiyoruz kızlar:icon (54): nerde bu admin nerde bu yöneticiler:)):icon (54):

Mahperver
31-12-2009, 07:55
ben kimseyi goremiyorum,ancak uyari icin cikar sesleri..pardon ama oyle..

incitanesi
01-01-2010, 08:45
ben kimseyi goremiyorum,ancak uyari icin cikar sesleri..pardon ama oyle..
Ben olsam bukadar açık olamazdım heralde:))

Mahperver
01-01-2010, 09:12
Ben olurum incitanesi

Mahperver
06-01-2010, 09:30
ne olucak su garip onerilerimle yaaaaaaaa?????????

incitanesi
07-01-2010, 10:00
ne olucak su garip onerilerimle yaaaaaaaa?????????
Tabiri caizse kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz:):icon (54):

Mahperver
07-01-2010, 02:36
Tabir caiz bence :icon (3):

Jülyet
07-01-2010, 10:26
şşş isyan çıkarmayın bakim istekler admine iletilmiştir...

Mahperver
08-01-2010, 12:39
i love you sanemmm bekliyoom:26:

Jülyet
08-01-2010, 01:09
ich liebe dich mahperver:))

incitanesi
08-01-2010, 06:52
şşş isyan çıkarmayın bakim istekler admine iletilmiştir...
Adminimiz siteye hiç teşrif etmedikleri için isteklerdende haberi olmayacaktır
Bu mesajdan sonra beni burda barındırmazlar heralde:)

Mahperver
08-01-2010, 08:12
Sana dokunani fururum :33:

Jülyet
08-01-2010, 08:36
Sana dokunani fururum :33:

ya ben ne olucam beni kim koruyacak zaten kimsesiz sürünüyrum anne baba abla yok yanımda:))))))))

sahranil
08-01-2010, 08:51
ya ben ne olucam beni kim koruyacak zaten kimsesiz sürünüyrum anne baba abla yok yanımda:))))))))
seni kimsenin korumasına gerek yokki sen kendin yetersin :45::45:

Jülyet
08-01-2010, 09:59

bu konuda haklısın ama insan aileden uzak olunca manevi korunmaya ihtiyaç duyuyor

:icon (56):

Mahperver
08-01-2010, 10:11
Alıntı:
sahranil´isimli üyeden Alıntı http://www.bakimliyiz.com/xvbseo/images/buttons/viewpost.gif (http://www.bakimliyiz.com/bakimliyiz-com-hakkinda/48556-bolum-onerisi-3.html#post84980)

bu konuda haklısın ama insan aileden uzak olunca manevi korunmaya ihtiyaç duyuyor

:icon (56):

bakma oyle dedigine bisey olsa ilk kosacak olan o olur eminim kendini de yaliz hissetme biz her daima yanindayiz sen yeterki ses ver :icon (38):

http://ilsuca.files.wordpress.com/2008/05/dostluk09.jpg

Я
08-01-2010, 10:17
Arkadaşlar arkadaşlar... Gerçekten uzun zaman oldu, bu süre içerisinde sabır gösterdiğiniz ve bizleri yanlız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. Yaklaşık olarak 4 aydır kişisel sorunlarım nedeni ile sitemiz ile pek ilgilenemedim. Tam herşey yoluna girecek derken bir hastalık geçti başımdan yaklaşık 3 hafta kadar hastanede yattım. Neyse ki bugun taburcu oldum. Artık sizlere seve seve aranıza döndüğümü bildirmek isterim. Yarından itibaren birlikte çok daha güzel şeylere imza atacağımızdan eminim. Geçen sürede ekibimize çok değerli arkadaşlarımız katılmış. Yeniden görevlendirmeler yaparız, bu konuda olduğu gibi değişiklik taleplerinizi gözden geçirir ortak bir noktada karara bağlarız.

Şuan ayaküstü internete girdiğim ve evimde olmadığım için bölüm açılması ile ilgili talebinizi yerine getiremiyorum. :( Yarın ilk iş olarak bunu hep birlikte değerlendirelim.

Tekrar herkese merhaba... :icon (38):

Я
08-01-2010, 10:20

Ne zaman haksız yere forumda birisinin kalbini kırdım :) Umarım az önceki mesajımla üzgüntümü anlamışsınızdır...

sahranil
08-01-2010, 10:25
geçmiş olsun admin Allah acil şifalar versin umarım kötü bişey yoktur:icon (38)::icon (38):

Я
08-01-2010, 10:29
geçmiş olsun admin Allah acil şifalar versin umarım kötü bişey yoktur:icon (38)::icon (38):

Teşekkür ederim. Akut viral hepatit A teşhisi konuldu, şifa olarak bol bol istirahat ve dengeli beslenme =) Allah korudu A pek sıkıntılı değil genelde çok sık rastlanıyor fakat diğerleri B C vs. bunlar daha tehlikeli...

nimlahza
08-01-2010, 10:49
Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin sizi tekrar aramızda görmek çok güzel hoşgeldiniz.:icon (38)::icon (38):

Mahperver
08-01-2010, 11:00
Gecmis olsun :icon (38)::icon (38): yanimizda aramizda olman ne guzel sitenin hemende havasi degisti bak..en cok da ben isyan ettim ya en cok ben sevnmis olmaliyim gelisine

Jülyet
08-01-2010, 11:08
Arkadaşlar arkadaşlar... Gerçekten uzun zaman oldu, bu süre içerisinde sabır gösterdiğiniz ve bizleri yanlız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. Yaklaşık olarak 4 aydır kişisel sorunlarım nedeni ile sitemiz ile pek ilgilenemedim. Tam herşey yoluna girecek derken bir hastalık geçti başımdan yaklaşık 3 hafta kadar hastanede yattım. Neyse ki bugun taburcu oldum. Artık sizlere seve seve aranıza döndüğümü bildirmek isterim. Yarından itibaren birlikte çok daha güzel şeylere imza atacağımızdan eminim. Geçen sürede ekibimize çok değerli arkadaşlarımız katılmış. Yeniden görevlendirmeler yaparız, bu konuda olduğu gibi değişiklik taleplerinizi gözden geçirir ortak bir noktada karara bağlarız.

Şuan ayaküstü internete girdiğim ve evimde olmadığım için bölüm açılması ile ilgili talebinizi yerine getiremiyorum. :( Yarın ilk iş olarak bunu hep birlikte değerlendirelim.

Tekrar herkese merhaba... :icon (38):

geçmiş olsun ve birdaha hastalıklar yaşanmasın diyorum.
mutlaka herkesin bir fikri vardır forum hakkında...ben geç olsunda güç olmasın derim...sitemiz zaten güzel dahada güzel yapacağımı umuyorum...

Jülyet
08-01-2010, 11:09
Alıntı:
sahranil´isimli üyeden Alıntı http://www.bakimliyiz.com/xvbseo/images/buttons/viewpost.gif (http://www.bakimliyiz.com/bakimliyiz-com-hakkinda/48556-bolum-onerisi-3.html#post84980)

bakma oyle dedigine bisey olsa ilk kosacak olan o olur eminim kendini de yaliz hissetme biz her daima yanindayiz sen yeterki ses ver :icon (38):

http://ilsuca.files.wordpress.com/2008/05/dostluk09.jpg

çok teşekür ederim.bu sitedekileri tanıdığıma çok mutluyum..o yüzden ya tüm ders molalarında kendimi hemen buraya atıyorum:))

incitanesi
09-01-2010, 09:15
Ne zaman haksız yere forumda birisinin kalbini kırdım :) Umarım az önceki mesajımla üzgüntümü anlamışsınızdır...
Haklısın haksız yere kalp kırdığını görmedim ama ben baya attım tuttum isyan çıkarttım pekte hakksız sayılmazsın:)
Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin
http://ekart.ekolay.net/images/gecmis_olsun_ol_03.jpg

Я
10-01-2010, 12:07
Mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Mahperver arkadaşımızın önerilerine bakalım isterseniz. Arkadaşımız

1:en son ne aldiniz?
2:bugun ne giydik resmini gonderelim
4:Imaj onerileri-imaj yenileme

Bu konular için ortak bir bölüm açsak uygun bir isimde, bu paylaşımların hepsi sanki bir grup altında toplanabilir. Ne dersiniz ?

3:yasadigimiz-sevdigimiz mekanlar

Forumumuzda bulunan Adım adım Türkiye (http://www.bakimliyiz.com/adim-adim-turkiye/) bölümü bu tip paylaşımlar için uygun olmaz mı ?

Sanem arkadaşımız

benimde aklımda giyim bölümünde bir değişiklik istemek geliyoru mesela abiye bölümü ayrı elbise,kazak,pantolon vs ayrı ayrı alt bölümlerde açılsa daha iyi olur...abiye arama ihtiyacı hissedince anladım bunun zorluğunu

şeklinde bir fikir yürütmüş. Aslında bu banada çok mantıklı geliyor. Fakat eski paylaşımları bu şekilde kategorilere tekrar topladığımız zaman linklerin uzantıları değişeceğinden google tarafından pekte hoş olan bir durum oluşmaz. Dilerseniz yine bu şekilde ayıralım alt kategoriler yapalım bundan sonra yapacağımız paylaşımları bu kategorilere açarız. Ne dersiniz ?

Arkadaşlar sizlerinde fikirlerini alalım ortak karar verelim... Bu konular dışında da açılmasını istediğiniz bölümler varsa burada belirtelim...

Я
10-01-2010, 12:52
Ayrıca arkadaşlar sitede belirli bölümler daha da geliştirilebilir, boş vakti olan arkadaşlar yardım etmek isterlerse belirli kategorilerin büyümesine yardımcı olabilirler. Kendilerine kaynak siteler veririm, belirli bölümlerdeki eksikleri tamamlarlar zamanları oldukça...

Mahperver
10-01-2010, 01:54
Ayrıca arkadaşlar sitede belirli bölümler daha da geliştirilebilir, boş vakti olan arkadaşlar yardım etmek isterlerse belirli kategorilerin büyümesine yardımcı olabilirler. Kendilerine kaynak siteler veririm, belirli bölümlerdeki eksikleri tamamlarlar zamanları oldukça...

Cevap vedilginiz icin tesekkur etmek istiyorumayrica da bir sey belirtmek isterim,sevdigimiz yasadigimiz mekanlar ile ilgili onerim evimiz veya gitmekten hoslandigimiz yerlerden bahsetmistim,diger kadin sitelerini dolastigimda mesela bu bolumlere ben cok bakarve cok zamanim orada gecer bence hos olurdu kisaca belirtmek istedim,gelistirmek istediginiz bolumlerin bir kismini ise ben seve seve ustlenirim..tesekkurler

Я
10-01-2010, 02:07
Cevap vedilginiz icin tesekkur etmek istiyorumayrica da bir sey belirtmek isterim,sevdigimiz yasadigimiz mekanlar ile ilgili onerim evimiz veya gitmekten hoslandigimiz yerlerden bahsetmistim,diger kadin sitelerini dolastigimda mesela bu bolumlere ben cok bakarve cok zamanim orada gecer bence hos olurdu kisaca belirtmek istedim,gelistirmek istediginiz bolumlerin bir kismini ise ben seve seve ustlenirim..tesekkurler

Ne demek istediğinizi anladım sanırım, o zaman hangi kategorinin altına Sevdiğimiz Mekanlar şeklinde bir alt kategori ekleyelim ? Birde diğer bölümler ( 1, 2 ,4 nolu bölümler)hakkında ne diyorsunuz ?

Mahperver
10-01-2010, 02:16
1,2,4 nolu bolumler moda ile ilgili hersey topiginde sabit bir konu olarak yerlesebilir bence oraya uygundur,sevdigimiz mekanlar bolumunu ise bende nereye yerlestirebileceginizi henuz bilemiyorum ama mutlaka uygun bir yeri vardir ya da onu ileri bir tarihe erteleyebilirsiniz ..hem size yeni yeni kavusmusken fazla yormayalim dimi? :icon (38):

Я
10-01-2010, 02:20
GEZELİM, GÖRELİM, ÖĞRENELİM (http://www.bakimliyiz.com/gezelim-gorelim-ogrenelim/) ana kategorisinin altına bir kategori olarak açalım mı ?

1,2,4 için ortak başlık ne olsun ? İsterseniz bunları sabit konu yapmak yerine Moda Hakkında Herşey (http://www.bakimliyiz.com/moda-hakkinda-hersey/) kategorisinin altına alt kategori yapabiliriz. Ya da dilerseniz siz 1,2,4 için kendiniz başlıklar oluşturun moda hakkında herşey' in altına ben onları direk sabitliyeyim...

Mahperver
10-01-2010, 03:05
Bilmem ki aslinda evet olabilir,tatillerimiz gezilerimiz ziyaretlerimizden resimler biz uyeler tarafindan eklenebilir bu hem site icin guzel olur hem uye albumleri gibi bizimde burada bir arsivimiz hatira defteri gibi bir seyimiz olur..fena olmaz aslinda..:) :4:

Jülyet
10-01-2010, 06:53
2.madde(bugün ne giydik) uygulaması biraz zor olmaz mı sizce.

birde kadın hastalıkları ve son çıkan tedavi yöntemleri
kadın sorunları vb konular dana sık işlense daha iyi olur.gerçi bunların böölümü var ama paylaşım yapan pek yok...
mesela hamile olanlar olduklarını yazıp nasıl belirti olduğunu vb yazabilirler.sonuçta bayan sitesi ve en çok yaşanılan durumlardan biri.sitenin moda vb soyut şeylerden ibaret olmasını istemiyorum.
yaşanılanlar birebir olursa daha iyi...

gebelik bölümünde anne olmak istiyorum vb. bir ad, artık anne adayıyım vb bir ad, anne oldum, bunların hepsi ayrı ayrı sabit başlık olarak yapılabilir..

ay ay doğan çocuklara göre ocak çocuğu annesi,şubat çocuğu annesi...... olabilir.. ikizve daha çoğul anneleri.. tüp bebek özel bömümü..

estetik bölümü türüne göre ayrılabilir burun estetiği,gögüs estetiği gibi...

kalori hesaplama cetveli,boy-kilo oranı cetveli vb olabilir.

spor bilgileri.yani ayrı ayrı fitness jimnastik bilgileri

sabit olarakta bölgesel hareketler bölgesel incelmek isteyenlerin paylaşacakları bilgiler...

lazer epilasyon iğneli epilasyon vb.. ayrı bir başlık olabilir.

imaj tarz başlıkları mesela emo yada hip hop yada klasik imajına dair herşey bunlar sıralanabilir..

gelin özel bölümü olabilir.evleneceklere dair herşey.gelinlik nişanlık gelin saç modeli düğün salonu düğün müziği,nikah şekeri,düğün pastası ,davetiye kartı vb.çeyizlerde buna dahil olabilir..

derdime bir çare falan başlıklı bir bölümle çözümü olsun olmasın dert sorun paylaşılıcak bir bölüm lak lak bölümünde alt başlık olabilir.

nostalji bölümü olabilir nostaljiye dair herşey.

fan club bölümü.

üyeye yardım bölümü olabilir, sitede bir yardıma ihtiyaç olunduğunda yazilacak bölüm..

evcil hayvan bölümü,,,evcil hayvana dair herşey alt başlıkta kedi köpek balık kuş olabilir.

hediye ve sürpriz fikirleri bölümü..

biraz fazla oldu ama aklıma gelenleri yazdım..

Mahperver
10-01-2010, 08:47
:icon (3):bu onerlerde cok guzel..

Jülyet
10-01-2010, 09:05
birde yasaklananlar lisüesi ve yasak sebebi bölümü...

Я
11-01-2010, 05:45
Bilmem ki aslinda evet olabilir,tatillerimiz gezilerimiz ziyaretlerimizden resimler biz uyeler tarafindan eklenebilir bu hem site icin guzel olur hem uye albumleri gibi bizimde burada bir arsivimiz hatira defteri gibi bir seyimiz olur..fena olmaz aslinda..:) :4:

konu biraz dağılmış, şimdi sonuç olarak her ikisi içinde ne yapalım ? hem mekan hemde 1,2,4 numaralı istekleriniz için kafama göre bildiğimi okumayayım...

Я
11-01-2010, 05:45
birde yasaklananlar lisüesi ve yasak sebebi bölümü...

yasaklananlardan kastınız, yasaklanan üyeler mi ?

Я
11-01-2010, 06:02

kadın sorunları vb konular dana sık işlense daha iyi olur.gerçi bunların böölümü var ama paylaşım yapan pek yok...
mesela hamile olanlar olduklarını yazıp nasıl belirti olduğunu vb yazabilirler.sonuçta bayan sitesi ve en çok yaşanılan durumlardan biri.sitenin moda vb soyut şeylerden ibaret olmasını istemiyorum.

gebelik bölümünde anne olmak istiyorum vb. bir ad, artık anne adayıyım vb bir ad, anne oldum, bunların hepsi ayrı ayrı sabit başlık olarak yapılabilir..

ay ay doğan çocuklara göre ocak çocuğu annesi,şubat çocuğu annesi...... olabilir.. ikizve daha çoğul anneleri.. tüp bebek özel bömümü..

sabit olarakta bölgesel hareketler bölgesel incelmek isteyenlerin paylaşacakları bilgiler...

imaj tarz başlıkları mesela emo yada hip hop yada klasik imajına dair herşey bunlar sıralanabilir..

gelin özel bölümü olabilir.evleneceklere dair herşey.gelinlik nişanlık gelin saç modeli düğün salonu düğün müziği,nikah şekeri,düğün pastası ,davetiye kartı vb.çeyizlerde buna dahil olabilir..

derdime bir çare falan başlıklı bir bölümle çözümü olsun olmasın dert sorun paylaşılıcak bir bölüm lak lak bölümünde alt başlık olabilir.

fan club bölümü.

üyeye yardım bölümü olabilir, sitede bir yardıma ihtiyaç olunduğunda yazilacak bölüm..

evcil hayvan bölümü,,,evcil hayvana dair herşey alt başlıkta kedi köpek balık kuş olabilir.

biraz fazla oldu ama aklıma gelenleri yazdım..

sanemcim bu konuda yapabileceğim pek fazla birşey yok bu konuda yardım edecekler üyeler... doğumla ilgili geniş bir bölümümüz var fakat bahsettiğin şekilde paylaşım yapan yok. dediğin türde paylaşımlar olsa çok gerçekten çok güzel ve faydalı olur. bu konuda yapabileceğim gördüğüm eksik konuları gebelik bölümümüze eklemek olabilir.

sabit başlık yapmak konusunda problem yok, siz istediğiniz konuları açın daha sonra bana mesaj atın bunları sabitler misin diye ben derhal sabitlerim... sadece bu bölüm için değil diğer tüm bölümler için aynı şey geçerli. artık burada olduğuma göre siz açın konuyu paylaşımı yapın bunu sabitleyelim diyin sabitleyelim...

yine dediğim gibi bu tip şeyleri başlık olarak siz açın ben sabitleyeyim. kimse paylaşım yapmadan ocak çocuğu ve annesi diye başlık açmanın pek bir mantığı yok. tüp bebek bölümü Tüp Bebek Bölümü - Bakımlıyız.Com (http://www.bakimliyiz.com/tup-bebek-bolumu/) forumumuzda bulunmakta.

estetik konusunda şuan toplamda 34 tane başlık var eğer bu konuda görev almak isterseniz. sizin söylediğiniz alt başlıkları açayım, sorumlusu siz olun ilgili bölümlerde paylaşımlar yapın. bu gerçekten güzel bir fikir bu alt kategorileri açtığımda bu bölümlere yönetici olup paylaşım yapmak isteyen var mı ?

bununla derhal ilgilenicem... =)

fan club bölümü.

Bakımlıyız.com Hakkında - Bakımlıyız.Com (http://www.bakimliyiz.com/bakimliyiz-com-hakkinda/) bu bölüm zaten bu amaçla kullanılıyor.

isteklerinize baktığımda dediğim gibi bunların her birisini benim açmam çok kısa bir süre alır fakat için boş olduktan sonra pek birşey ifade etmez. sizlere şöyle bir fikir sunayım, aramızda iş bölümü yapıp bu bölümleri yapıp paylaşalım. herkes yöneticisi olduğu bölümü çekip çevirmekten ve doldurmaktan sorumlu olsun. birden fazla bölüme de yönetici olunabilir. ya da şöyle yapabiliriz ki benim baştan beri istediğim atıyorum siz kuşlarla ilgili bilgiler paylaşmak istiyorsunuz. hmen o bölümü açalım siz o bölümün hem yöneticisi olun, hemde o bölümde paylaşım yapın... fikirlerinize açığım... başka türlü çözüm bulalım diyorsanız bildirin birlikte o konu hakkında düşünelim.

zaman ayırıp bunları çıkarttığınız için çok teşekkür ederim.

Jülyet
12-01-2010, 12:11

sanemcim bu konuda yapabileceğim pek fazla birşey yok bu konuda yardım edecekler üyeler... doğumla ilgili geniş bir bölümümüz var fakat bahsettiğin şekilde paylaşım yapan yok. dediğin türde paylaşımlar olsa çok gerçekten çok güzel ve faydalı olur. bu konuda yapabileceğim gördüğüm eksik konuları gebelik bölümümüze eklemek olabilir.

sabit başlık yapmak konusunda problem yok, siz istediğiniz konuları açın daha sonra bana mesaj atın bunları sabitler misin diye ben derhal sabitlerim... sadece bu bölüm için değil diğer tüm bölümler için aynı şey geçerli. artık burada olduğuma göre siz açın konuyu paylaşımı yapın bunu sabitleyelim diyin sabitleyelim...

yine dediğim gibi bu tip şeyleri başlık olarak siz açın ben sabitleyeyim. kimse paylaşım yapmadan ocak çocuğu ve annesi diye başlık açmanın pek bir mantığı yok. tüp bebek bölümü Tüp Bebek Bölümü - Bakımlıyız.Com (http://www.bakimliyiz.com/tup-bebek-bolumu/) forumumuzda bulunmakta.

estetik konusunda şuan toplamda 34 tane başlık var eğer bu konuda görev almak isterseniz. sizin söylediğiniz alt başlıkları açayım, sorumlusu siz olun ilgili bölümlerde paylaşımlar yapın. bu gerçekten güzel bir fikir bu alt kategorileri açtığımda bu bölümlere yönetici olup paylaşım yapmak isteyen var mı ?

bununla derhal ilgilenicem... =)

fan club bölümü.

Bakımlıyız.com Hakkında - Bakımlıyız.Com (http://www.bakimliyiz.com/bakimliyiz-com-hakkinda/) bu bölüm zaten bu amaçla kullanılıyor.

isteklerinize baktığımda dediğim gibi bunların her birisini benim açmam çok kısa bir süre alır fakat için boş olduktan sonra pek birşey ifade etmez. sizlere şöyle bir fikir sunayım, aramızda iş bölümü yapıp bu bölümleri yapıp paylaşalım. herkes yöneticisi olduğu bölümü çekip çevirmekten ve doldurmaktan sorumlu olsun. birden fazla bölüme de yönetici olunabilir. ya da şöyle yapabiliriz ki benim baştan beri istediğim atıyorum siz kuşlarla ilgili bilgiler paylaşmak istiyorsunuz. hmen o bölümü açalım siz o bölümün hem yöneticisi olun, hemde o bölümde paylaşım yapın... fikirlerinize açığım... başka türlü çözüm bulalım diyorsanız bildirin birlikte o konu hakkında düşünelim.

zaman ayırıp bunları çıkarttığınız için çok teşekkür ederim.

ben teşekkür ederim...bölüm açılırsa ekleriz mutlaka paylaşım öyle sanıyorum...elimizden geleni yaparız. liste yasaklanan üye listesi..

Mahperver
12-01-2010, 12:47
konu hem karisti hemde dagildi kanaatimce..gebelik ve anne aile konulari adminimizin de bahsetmis oldugu gibi paylasimi az konular sanemcim digerlerine bakicalak olursa o hayvanlarla ilgili bolum aktiflesebilir neden olmasin?..benim fikrim kadinlari yakindan ve daha cok ilglendiren seylerdi benim onerdiklerim dolastigim sitelerde yogunlugu olan cok ziyaret edilen bolumlerdir..daha da fazla bisey eklemek istemiyorum..bece bu bolumler foruma canlilik katacak..saygilarimla..

Jülyet
12-01-2010, 12:50
konu hem karisti hemde dagildi kanaatimce..gebelik ve anne aile konulari adminimizin de bahsetmis oldugu gibi paylasimi az konular sanemcim digerlerine bakicalak olursa o hayvanlarla ilgili bolum aktiflesebilir neden olmasin?..benim fikrim kadinlari yakindan ve daha cok ilglendiren seylerdi benim onerdiklerim dolastigim sitelerde yogunlugu olan cok ziyaret edilen bolumlerdir..daha da fazla bisey eklemek istemiyorum..bece bu bolumler foruma canlilik katacak..saygilarimla..

canım gebelik bölümünde seni ilgilendiren birkaç bölüm açtım senin hamile olduğunu biliyorum ilk senden gelsin yorumlar ne dersin???:icon (54):

Mahperver
12-01-2010, 01:35
tamam canim tabi ki